Eşi benzeri görülmemiş Efsane Mafya oyunu scripti.

ziwis

0
İyinet Üyesi
Katılım
7 Mayıs 2013
Mesajlar
10
Reaction score
0
Script, profesyonel olarak 3 sene boyunca tecrübeyle kodlanmış, açıksız, sorunsuz bir multiplayer mafya oyunu scriptidir.

- Oyunda geliri Bagış kodu satışlarından elde edeceksiniz. Oyuncular hızlı güçlenmek, ekstra özellikler elde etmek, acil ihtiyaçlarını karşılamak ve kayıplarına karşı hırsla oynadıkları oyundaki rakiplerine karşı kullanmak için bir çok alışveriş yapmaktadır. Aldıkları Bagış kodları ile istedikleri güçe kavuşabiiler.

- Admin panelinde, üyeleri kontrol edebileceğiniz, Bagış kodu para , haraç gibi özellikler aktarabileceğiniz seçenekler bulunuyor. Ayrıca oyun içi duyuru , Online üyeler Ödülleri dagıt , gibi seçenekler ve daha fazlasıda var.

Oyun kendine bağlayan bir oyun olması sebebiyle oyuncular gece gündüz saldırı yapacakları için , ölen kullanıcılar 30 dakikalıgına hastaneye gıdecekler 30 dakika boyunca kısıtlanmış sekmelere ulabişecekler ve yukarda bahsettiğim gibi bagış kodu alarak 30 dakıka beklemek yerıne bagış koduyla anında hastaneden cıkabilecekler.

Ayrıntılı bilgi ve daha fazlası için ulabişlirsiniz. Lütfen sadece ciddi alıcılar!

Script demo; http://mafyam.gen.tr/
Script Fiyat; 500 TL.

Not; Script sadece 1 kişiye satılacaktır.
İletişim;
Facebook; https://www.facebook.com/yasincetinn
Skype; xziwistanx
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst