İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eşinin sütünden peynir yaptı

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Şef Daniel Angerer'in eşi, 8 hafta önce doğum yaptı. Annenin sütü kızları Arabella'ya fazla gelince, Angerer de fazla gelen sütü dondurucuya koymaya başladı.

"İnsan sütü mutfakta kullanılır mı?" diye merak eden aşçı, sütten peynir yaptı:

"Bir aşçı olunca lezzetle ilgili herşeyi merak duyuyorsunuz... İki hafta beklettikten sonra tıpkı taze sütten yapılmış bir peynir gibiydi ve tadı çok güzeldi. Gerçekten tatlı inek sütü gibiydi."

NEW YORK'TA SATIŞTA

Şimdi bu peynir, şefin New York'taki restoranında satışta. Ayrıca bu süt, karamelli bir tatlıda ve peynirli bir yemekte de kullanılıyor.

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Geçen gazetede görmüştüm ve şok olmuştum diyebilirim, parayla değil üste para verseler yine yemem :p

E

Erturk

Misafir
Evet tadı guzeldir. Anne Sütü kadar faydalı birsey varmı ya ?

Ama niye boyle birsey yapma geregi duymus anlayamadım. Fazla merak cildi bozar cunku :)

Kadında epey etli butlu birşeymiş demekki. Sütü fazla geldiğine gore. Gerci amerikanın coğu obez zaten.

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Evet tadı guzeldir. Anne Sütü kadar faydalı birsey varmı ya ?

Babacan yapma gözünü seveyim, tamam anne sütü faydalı buna birşey demiyoruz ama işlevini yerine getirirsen faydalı:) Bu arada bence fazla gelmiş olamaz, peynir yaptırmak içinde hamile kalmış olabilir :):)

E

Erturk

Misafir
Babacan yapma gözünü seveyim, tamam anne sütü faydalı buna birşey demiyoruz ama işlevini yerine getirirsen faydalı:) Bu arada bence fazla gelmiş olamaz, peynir yaptırmak içinde hamile kalmış olabilir :):)

Sende haklı olabilirsin dayı :D Peynirden konu acıldıda burada acaip kaşar peynirleri var abi ya. Kars ve Ardahan Göle nin meşhuur peynirleri. Tost arasında sakız gibi oluyor varyaaaaaaaaaaa. Pufffff :eek:

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Sende haklı olabilirsin dayı :D Peynirden konu acıldıda burada acaip kaşar peynirleri var abi ya. Kars ve Ardahan Göle nin meşhuur peynirleri. Tost arasında sakız gibi oluyor varyaaaaaaaaaaa. Pufffff :eek:

Kaşar değilde geçen sene erzurum peyniri baya güzel birşey tiftik tiftik oluyor tadından yenmiyor :) Siz sanırım bu taraflara baya gelmiyeceksiniz.D

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Ben olsaydım bu peyniri yapan adamdanda güzel bir hıyar yapar, üstüne Yoğurt döker Cacık nıyetıne satardım:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5