İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eski bir çizgi film hakkında

lexa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,
Umarım konuyu en uygun yere açmışımdır.

Benim küçüklüğümde izlediğim bir çizgi film vardı. Şuan onu bulamıyorum ve içimde bir burukluk var. Belki sizler hatırlıyorsunuzdur diye paylaşmak istedim.

(Çizgi film gibi değil animasyon gibi)
Bir uçan balona binilir. Uçan balon bir nedenden ötürü düşer ve adaya zor bir iniş yaparlar hatta aralarından biri denizde boğulur. Herkes sabaha karşı uyanır ve aralarında bir kişi eksiktir. Mr.Smith. Çok iyi aklımda kalmış adamın ismi. Bay Smitthh ! diyerek bağırıyorlardı. İlerleyen sahnelerde bulunuyordu. Göz merceğiyle ateş yakıp ısınıyorlardı. Sonrasında gemi yaklaşmaya başladı adaya. Dürbünle baktılar ilk başta sevindiler ancak sonra korsan bayrağını gördüler. Gece vakti denizde yavaşça korsan gemisine yaklaşan bir adamı hatırlıyorum. Barut döküp geminin cephanelik kısmına orayı yakmıştı. Korsanlar gemide dans edip oynuyorlardı.

Böyle bir animasyon , çizgi filmdi. Belki nasibimi buradan alırım
Teşekkür ediyorum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5