İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

eski bir vthost.net müşterisi

E

ebuhalil

Misafir
Merhaba

Bu forumda çoğu zaman Vthost.net'i kullanıcılara tavsiye etmiştim. Şu anda oradan aldığım hizmeti (süresi de bitmemiş olmasına rağmen) bıraktım.
Sebebi de şu, mail almada sistemde bazı problemler olduğunu görmüştüm, teknik desteğe durumu bildirdim. İlgili eleman kontrol etti ve bir problem olmadığını söyledi. Ama problemin devam ettiğini ben görüyordum.
Oturup tartışacak vaktim de illa problem var diye diretip sinirlerimi yıpratacak durumum da olmadığından başka bir hosting'e (Türk firması vs. değil) taşındım.

Hosting hesabımı bıraktığımda ve daha öncesinde de sitemin trafiğinde vb. herhangi bir aksaklık yoktu ama mail benim için özel bir öneme sahipti (aslında herkes için öyledir ya :)

Bir kaç kere Vthost.net'i tavsiye ettiğimden dolayı bu açıklamayı yazıyorum.

Hayırlı günler.[/u]

D

Delphin

Misafir
Ben de eski bir Vthost müşterisiyim. Teknik aynı sorunlar nedeniyle ben de geçen ay üç domainimi Adanaweb'e aktardımTeknik destek ne yazıkki önemli bir problem vthost için. :!:

A

atroxy

Misafir
selam ebuhalil
hangi hosta gectin acaba bana pm ile gönderirsen sevinirim
sadece merak ettim.

H

Hosthaber.com

Misafir
Vthost elestirmek icin degil ama en ucuz hostlarda sorunlar cikabilir.

Bir Renault Broadway fiyatina Mercedes verilmez...

En ucuz hostlardan hesab acinca sunulan servisleri kabul etmeniz gerekir yada aylik bir kac dolar ekstra ödeyin daha kaliteli bir pakete gecin (ayni veya baska bir hosting sirketi).

M

Myth

Misafir
Hosthaber.com' Alıntı:
Vthost elestirmek icin degil ama en ucuz hostlarda sorunlar cikabilir.

Bir Renault Broadway fiyatina Mercedes verilmez...

En ucuz hostlardan hesab acinca sunulan servisleri kabul etmeniz gerekir yada aylik bir kac dolar ekstra ödeyin daha kaliteli bir pakete gecin (ayni veya baska bir hosting sirketi).

Bence bir host un ucuz olması kötü anlamına gelmez. Eğer hosting firmalarının ip lerini araştırırsanız çoğunun aynı data merkezlerini ve aynı sistemleri kullanmalarına rağmen kimisinde fiyat 100 ken diğerinde 10 olabiliyor. Ama verilen hizmet aynı. Bu birazda adamların aç gözlülüğüne, yaptıkları satış miktarına, harcamalarına ve daha birçok bilmediğim sebeple farklı olabilir bence.

B

burak

Misafir
Bence hizmet farkeder.
100'e veren sirketinde 10 kisi calistirir, 24 saat online/telefon hizmeti verir. Sistemleri icin gereken teknik elemanlari bunyesinde barindirir.
10'a veren 2 kisi sirketi idare etmeye calisir.
Tabi dedigin gibi acgoz olanlar da vardir :wink:

H

Hosthaber.com

Misafir
Myth dostum servisler cok cok farklidir, aylik 2 veya 3$ hosting paketlerden sirketler ne kadar kazanir? Bu tür sirketler 24/7 support veriyormu? Ne anlatmak istedigini anladim cogu ayni yerden aliyor serverlerini fakat site sahiplerine sunulan servisler cok farklidir. Bütün sirketler server kurulum ve güncellemeden ayni sekilde anlamiyor, birde destek verme anlayisi farklidir. Hangi sirketden alirsak alalim zaten ayni datacenteri kullaniyor gibi bir dusunce bence cok yanlis. Datacenterin uptime zamani %100, fakat server uptime zamani ortalama olarak %99.5 civarinda. Datacenter serveri sana veriyor ama calismasi sana bagli ve bazi hosting sirketleri %99.0 uptime zamanina ulasiyor bazilarida %99.9.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi