İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eski tadı neden yok?

Ted1905

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese merhaba, iyinet forumun neden eski tadı yok? çok sessiz ve sakin. kimse yok gibi. herkes çekip gitti mi buradan? üyeler nerede? ne oldu bu foruma?

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 12:07 -->-> Daha önceki mesaj 11:56 --

site 2002'de açıldı ama kimse yok. çok üzücü gerçekten. 16 yıllık bir wm sitesi daha canlı olabilirdi.

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
nedenmi çünkü diğer forumlara göre çok basit kaldı. yeterli yardımlaşma ortamı sağlanmadı. hergün girip çıkıyorum ama farklı birşey yok. anlık 20 bin hit aldığı günleri bilyorum ama şu anda eski halinden eser yok.

Ted1905

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nedenmi çünkü diğer forumlara göre çok basit kaldı. yeterli yardımlaşma ortamı sağlanmadı. hergün girip çıkıyorum ama farklı birşey yok. anlık 20 bin hit aldığı günleri bilyorum ama şu anda eski halinden eser yok.

maalesef öyle. geliştirilseydi şuan çok iyi yerlerde olurdu. yardımlaşma da bitince cabası oldu tabi. inşallah eski günlerinden daha iyi olur ama artk aktif kullanıcı yok gibi

tayfnn

0
Yasakli Uye
Reaction score
8
9a8EL8.jpg
burası ne zaman sorularla dolar o zaman haraketlılık gelir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5