İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eskişehirspor 4 - 2 Galatasaray

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Galatasaray 4 tane yedi Eskişehir deplasmanında. Hemen Galatasaraylıların yorumlarını alalım :p

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Galatasaray 4 tane yedi Eskişehir deplasmanında. Hemen Galatasaraylıların yorumlarını alalım :p

:D Hemen verim.

Bu sene yine, yeniden, her zamanki gibi, olduğu gibi, olması gerektiği gibi şampiyon GALATASARAY olacak... O yüzden pek fazla sıkıntı çekmeye gerek olduğunu düşünmüyorum ve Eskişehiri tebrik ediyorum...

:p

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eskişehir hiçte hafife alınacak takım değil. orta saha ve defans olmadan atak oynayarak ne fenerbahçe arsenali , ne de galatasaray eskişehiri yenebildi. görüldüğü üzere tek kademede oyun devri kapanıyor türkiyedede. bu da premier lig kalitesinde daha az gollü günlerin habercisi olabilir. tabi gelecek sene o ayrı :)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Es Es eski günlerine dönüyor, Cimbom ayaklarını yer basmalı artık.Gerçekten de iyi bir takım var kadro olarak.. Ancak o hoca gerçekten de çok tecrübesiz.. Tabiki zaman verilmeli ama, bu zamanın faturası şampiyonlar ligi oldu.Arka arkaya gelecek 2 mağlubiyette, tüm taşlar yerinden oynayabilir.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
o kadar mutluyumki sezgin abimizin takımı yendi vede galatasarayı yendi nasıl mutlu olmam :D

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Bende tebrik ederim Eskişehir'i bir www.Galatasarayliyiz.org olarak :) ( Reklamda Atalım Araya ) Maç için TRT'deki tekrarını bekliyorum izleyemedim dışarda olduğum için izledikten sonra yorumumu yapıcam

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Baros'un attığı gol, eliyle pozisyona girererek attığı bir gol.
Tebrikler Es Es :)

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Genel anlamda konuşmak gerekirse bizim 3 büyüklerimiz defansına gereken önemi göstermiyorlar. Dünya çapında büyük takım olabilmek için ilk iş defansın güçlü yapıda olması gerekiyor.

Örnek vermek gerekirse şuan Juventus un defansı ile 3 büyüklerin defansı yer değişse Juvestus İtalya liginde rezil olur. Ama Juventusun defansı 3 büyüklerden birine gelse bizimkiler en büyük takımlara kafa tutarlar avrupada.

Hadi Galatasaray bir derece önem veriyor defans arayışı var her sene. Fenerbahçenin hali enteresan 15 senedir defans sorunu var bu takımda , Roberto Carlos u alıp sorunu çözerim sanan bir yönetim. Bu adam sorunu çzebilecek olsaydı real Madrid git kendine kulup bul demezdi.

Galatasarayda geçen sene en çok mucadele eden defans elemanı Song kulupten gönderiliyor. Galatasaray defansı her maçta 6 7 net pozisyon yiyiyor.
Defanslar böyle oluncada atarsın 2 tane yersin 4 5 tane.

Uzmanium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eskişehiri tebrik ediyorum :)
Darısı Bursasporun başına diyorum.

Yaşasın Anadolu takımları.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yenilen kim olursa olsun, Anadolu takimlari maci aliyorsa kulagima hos geliyor. 50 senedir ayni seylerin tekrari yasaniyor. Korler sagirlar birbirini agirlar gibi :) Sonunda yine 3 buyukten biri sampiyon olacaktir (insallah yanilirim) ama arada boyle seyleri duymamiza neden olan takimlara tesekkurler.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Küçük takımlar, büyük takımlara karşı oynayacakları maçlara çok farklı motive oluyorlar. Yenmek için şartlanıyorlar ve kazanabiliyorlar. Her maça aynı motivasyonda çıksalar, başarılı olacaklarından eminim. Geçen sene Sivasspor'un gaza gelmişliğinden güzel bir sonuç çıktığını gördük.

riad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eskişehire tebrikler. artık anadolu klüplerininde başarılı olma zamanı geldi geçiyor...

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop sen de her seye muhalefet oluyorsun demeyin ama, ben bu hakem hatalarını artık değerlendirmeye almıyorum. Bir takım iyiyse hakeme rağmen de olsa alır o maçı. Önceki mesajlarımda tersini de savunuyor olabilirim, olsun :)

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
fenerbahçe maçına 2 hafta kala kartlar otomatiğe bağlandı..Yürü be fırat..

Eskişehire tebrikler..

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
es es es ki ki ki eski eski es rüzgar ol fırtına ol kaleden kaleye es !

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5