İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Esriva, Samsung Envi 3G Firması.

Envi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Öncelikle, Firmamızın tanıtımını yapmadan önce firmamızın açılışı 2 gün oldu arkadaşlar. Firmamız, açılışı ile yeni ürünlerimizi %85 İndirim yaptık.

Ürünlerimiz, Orjinal ve TK'den 1 Sene garanti belgesi bulunmakta ve firmamız tarafından 1 Ay ücretsiz garanti servisimiz mevcuttur.

Ürünlerimiz tamamiyen orjinal'dir. Çin telefonları ile karşılaştırma yapmayınız, K.V.K Ürünüdür.
Piyasa'da çin malı dolu, KVK'den aldıgınız ürünün aynısıdır, Orjinal'ligine güvenebilirsiniz.

Samsung M8800 3G bu cep telefonunu hiç bir yerde bizim yaptıgımız indirim'den bulamazsınız piyasa'yı araştırıp bakabilirsiniz bu paha biçilmez telefonu 800 TL'den aşagı bir fiyata bulamazsınız.

Ama firmamızın yeni kampanyasında Samsung M8800 3G Cep telefonu bizde sadece kampanya indirimimiz 340 TL'den satışa sunuyoruz.

Ve Yanında 50$ Hediye : Orjinal samsung kalem, 2 Adet ekran koruyucu, Sesli navigasyon programı ve internetteki videoları izleyebilmek için Flash player veriyoruz.

Magaza Güvenirligi ve Bilgilerimiz İçin ;
http://www.facebook.com/Envisa?v=app_7146470109&ref=sgm

Sipariş vermek için ;
http://www.facebook.com/Envisa?v=app_7146470109&ref=sgm

Diğer %85 olan ürünlerimizin indirimlerimizi görmek için ;
http://www.facebook.com/Envisa?v=app_6009294086&ref=sgm

Magazamızdan aldıgınız her ürün için, aldıgınız ürünü begenmediyseniz 2 gün içerisinde aldıgınız ürünü geri teslim edebilir ve verdiginiz ücreti firma'mızdan geri alabilirsiniz.

Not : Ayrıca firmamıza hiç bir şifrenizi vermiyorsunuz, sadece ürünü sipariş ediyorsunuz, PTT Kargo ile adresinize teslim ederek, kapıda ödeme yapıyorsunuz. Ayrıca PTT KARGO ÜCRETİDE bizden.

Firma'mızdan en fazla sadece 2 Ürün sipariş verme hakkınız vardır.

Ayrıca bu ürünleri almak için, kampanya şifreniz'le sipariş vermeniz lazım.

Forum.iyinet üyelerimize özel Kampanya şifre sistemini kurduk.

Bu kampanya'dan yararlanmak isteyen üye'lerimiz için şifreniz ;
KF6972

Not : Bu şifre sadece 1 hafta içerisinde geçerlidir, bu indirimi başka hiç bir yerde bulamazsınız garantisini veriyoruz arkadaşlar, Bu ürünleri bizden daha ucuz indirime veren bir firma tanımıyorum. Varsa böyle bir firma, ürününü satın aldıktan sonra ben burada daha ucuza gördüm, diyerek ürün iadesi verenler ve firma ismini bize iletirlerse, hem parası onda kalacak hemde telefonu ücretsiz vereceğiz.

Biz daha iyisini yapana kadar, en iyisi bu !
Samsung Envi İnternet Reklam ve Pazarlama

Resmi sitemiz : http://www.Esriva.com Firma'mız yeni oldugu için yapım aşamasındadır.

Sıkça sorulan sorular ;

Ürünler Orjinalmi? :

Ürünler orjinal ve Tkden kayıtldır.Orjinal aksesuarlarıyla gönderilecektir.

Spot ürün ne demek? :

Fabrikalardan toptan ve vadeli mal satın alarak bunları indirimli fiyatlarla peşin olarak satan iş yeri.

Envi şifremin bana ne yararı olacak? :

Bir spot mağazasına gittiğinizi düşünelim.Spot mağazasından alacağınız bir ürüne mağazanın kar ve giderleri (elektrik su kira hava parası) eklenir.
Buda ürüne yaklaşık %40 lık bir bedel ekler.%20 kadar bir bedelde ürünü toptan adet olarak değil parakende aldığınızda eklenir. Normalde çıplak değeri 300 400 TL olan bir spot ürün size 700 ile 900 Tl arasına gelir.Şifrenizle ürünleri bir adet bile alsanız toptan fiyattan almıs gibi olacaksınız.Magaza vs herhangi bir bedel ödememiş olacaksınız.

Ürünlerin garantisi var mı?

Ürünlerin TK dan bir yıl garantileri vardır.
1 ay ücretsiz servis garantisi vardır

Şifremle kaç adet ürün alabilirim? :

Şifreniz ile en fazla 2 adet ürün alabilirsiniz

Şifremi nasıl kullanacam ? :

Şifrenizi Envisa facebook online mağazasına giderek beğendiğiniz ürünü satın alma aşamasında kullanabilirsiniz.

Ürünü begenmedim iade edebilirmiyim ?

Beğenmediğiniz ürünü 2 iş günü içerisinde şartsız iade edebilirsiniz..

Kampanya Şifreniz : KF6972

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5