İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Etiket Avcisi

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Etiket Avcısı eklentisi, sitenizde yer alan bir konuya hangi anahtar kelime ile ulaşıldıysa, o anahtar kelimeyi konunuza tag olarak ekliyor.
Örnek verecek olur isek ;
“Wordpress eklentileri” başlıklı bir konunuz var. Ben google da “Eklenti” diye arama yapıyorum. Karşıma sizin yazınız çıkıyor. Ben eğer sizin yazınızın sayfasını açarsam, Etikek Avcısı eklentisi “Eklenti” etiketini “wordpress eklentileri” isimli yazıya anahtar kelime olarak ekliyor.
Yapmanız gereken, eklentiyi wp-content/plugin klasörüne atmak ve eklentiler bölümünden aktifleştirmek. Eklenti aktif edilince Ayarlar bölümünde aktif oluyor.

Oradan girip ayarlarını yapabilirsiniz.

NOT : 1.Ayarlar bölümünde “Etiketin Sonuna Gelecek Kelimeyi Düzenle” yazan yeri boş bırakın.

Teknik destek veremiyorum.Sadece arşivimde buldum koydum açıklamayıda sitelerden derledim.Kolay gelsin.

İndir
http://www.dosya.tc/server7/4yRlBt/etiketavcisi.rar.html

Not: Alıntıdır

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5