İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

etiket kodu?

cadobay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
arkadaşlar etiket gösterme kodu nedir wp de

yani biryerde

Etiketler: o konudaki etiket

şeklinde göstermek istiyorum

ne yazmalıyım

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
temamdan aldım
<?php the_tags('<li class="p-det-tags">Tags: ', ', ', '</li>'); ?> <?php } ?>

cadobay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
<div class="product-disc"><a href="<?php the_permalink(); ?>" class="red-link" title="<?php the_title(); ?>"><?php the_title(); ?></a><br /> İzlenme: <strong><?php $views = get_post_custom_values("views"); echo $views[0]; ?></strong><br /></div></br>
</div>
<?php endwhile;endif; ?>
<div style="clear:both"></div>

BÖYLE biyer var bunun hemen altına ekleyecegim ama php bilgim sfır oldugu için İzlenme: yerinin bitiş yerini bulamadım.
tam altına nasıl eklerim?

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
<div class="product-disc"><a href="<?php the_permalink(); ?>" class="red-link" title="<?php the_title(); ?>"><?php the_title(); ?></a><br /> İzlenme: <strong><?php $views = get_post_custom_values("views"); echo $views[0]; ?></strong><br />XXX</div></br>

xxx yazdığım yere eklersen izlenmenin bir satır altına eklenir, yine problem olursa buradan söyle halledelim.

cadobay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
evet şimdi oldu,her ikinizede teşekkürler depresan, onur.

EDİT:

izlenme kodu ekli olmasına ragmen birtürlü izlenme sayısını göstermiyor:(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5