İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Etiketler hakkında bir soru

sultanomar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bir blogum var post atarken etiket girince Tr karakter kullanmasam bile boşluklardan dolayı robot.txt ile ksıtlanıyor hatası alıyorum. Acaba ben etiketleri postun içinde yazsam ve o etiketlere o konunun linkini versem etiketleme ile aynı iş olmuş olur mu?(indexlenmeye etkisi vs.)
Teşekkürler...

grafikerkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
postun içine yazmakla kesinlikle aynı olmaz. Etiketlerin arama yapmada çok büyük etkisi var. Robot.txt yi atarsan bakabilirim belki faydam olur. Blog wordpress üzerindemi yoksa senin hostingdemi.

sultanomar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Webmaster Tools tan girince robots.txt ile kısıtlanıyor hatası 53 tane şimdilik, açtığım her konunun etiketleri yüzünden bu hatalar artıyor.

sultanomar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır aynı etiketi asla bir daha girmem, dediğim gibi Tr karakter kullanımı ve boşluk kullanımından dolayı o hatayı veriyor.

nocturnal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
blogger etiketleri listelemeyi bırakalı çok oluyor.google arama sonuçlarında blogspottaki etiket sistemi bir işe yaramıyor etiket sadece kategori oluşturmak için kullanabilirsin.robots.txt etiket url lerini kısıtlar.kısıtlanan ur belli bir zaman sonra düzelir her blogspot blogunda böyledir.eskiden abandılar kendini bilmezler etiketlere blogların %80 i spam google çareyi bunda buldu.kurunun yanında yaşta yandı

sultanomar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet bir süre sonra robots.txt hatalarının kendiliğinden giderildiğini gördüm. Zamanla azalıyor...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5