İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eurovision 2011 birincisini günler öncesinden açıklıyorum İsveç :)

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Mükemmelmiş : ) türkiye 1. olamayacağını düşünüyorum onun dışında her ülke herşeyi yapar.

legendd

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
türkiye 1. olamayacağını düşünüyorum onun dışında her ülke herşeyi yapar.

Biz zaten herşeyi bu yüzden kaybediyoruz..milli konularda destek sıfır..milli maç olur rakip taratar kendini yırtar destek veriri ülkesine bizimkiler mal mal bakar etrafına...bi şarkı yarışması olur allahın ermenisi bize 1 puan vermez bizim ülkeden tam puan ırkçı ermenilere gider..biz böyle devam ettikçe bi baltaya sap olamayız yerimizde sayarız..

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Hepimiz ermeniyiz diye boşuna sokaklara dökülmedi bir sürü insan Türkiye'den..
Tabiiki ermenilere gidecek tam puanlar

Hepsini boşverin de hangi sivri akıllı tutu mesaj gönderir bu tür politik yarışmalara?

Kim brinci olur bilmiyorum ama biz birinci olursak, kesin bi bit yeniği vardır.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Biz zaten herşeyi bu yüzden kaybediyoruz..milli konularda destek sıfır..milli maç olur rakip taratar kendini yırtar destek veriri ülkesine bizimkiler mal mal bakar etrafına...bi şarkı yarışması olur allahın ermenisi bize 1 puan vermez bizim ülkeden tam puan ırkçı ermenilere gider..biz böyle devam ettikçe bi baltaya sap olamayız yerimizde sayarız..

Ne alakası var hocam, bu millet herzaman tek yürek olur milli bir mesele oldumu.

Bknz. 2008 avrupa şampiyonası
Bknz. 2002 Dunya kupası
Bknz. 2010 Dunya basketbol
Bknz. Yıllardır devam eden eurovison yarışmalarının bu kadar çok izlenmesi...

Bu seneki şarkı kötü, ben kendim beğenmediğim şarkı için nasıl diyebilirimki mesela 1. olcak diye, ben kendim bile oy veremem.

Ermeni olayına gelince, onu ülkemizdeki ermeni vatandaşlar veriyor.

Siz sanıyormusunuz ki almanya, hollanda, fransa gibi ülkeler Türkiye'ye aşık? Sürekli bize yüksek puan neden veriyorlar? Ordaki yaşayan vatandaşlarımız gönderiyor oy. Düşünmeden basit milliyetçiliğe dönüştürmeyin olayı lütfen.

Saygılar...

legendd

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Hepimiz ermeniyiz diye boşuna sokaklara dökülmedi bir sürü insan Türkiye'den..
Tabiiki ermenilere gidecek tam puanlar

Hepsini boşverin de hangi sivri akıllı tutu mesaj gönderir bu tür politik yarışmalara?

Kim brinci olur bilmiyorum ama biz birinci olursak, kesin bi bit yeniği vardır.
Hocalı katliamında ermeniler hepimiz türküz diye sokaklara döküldümüki biz dökülüyoruz.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96

destekte ne destek olacak Yüksek Sadakat ın arkasında dansmı edelim , bu geçmişten geleceğe gelen bir durum ,milletimiz her zaman eurovision yarışmalarına katılacak Türk sanatçıları olumsuz olarak eleştirir , Türkiyede yüksek sadakat'ın bu yarışmayı alacağına kaç kişi inanıyor acaba ?

legendd

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
destekte ne destek olacak Yüksek Sadakat ın arkasında dansmı edelim , bu geçmişten geleceğe gelen bir durum ,milletimiz her zaman eurovision yarışmalarına katılacak Türk sanatçıları olumsuz olarak eleştirir , Türkiyede yüksek sadakat'ın bu yarışmayı alacağına kaç kişi inanıyor acaba ?
Çok Doğru bi konuya değindiniz kimse inanmıyor işte halk biraz inansa güvense birşeyler çıkar ama olmuyor işte halk inanmadıktan güvenemeidkten sonra katılan sanatçı nasıl inansın 1.olucağına?

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Çok Doğru bi konuya değindiniz kimse inanmıyor işte halk biraz inansa güvense birşeyler çıkar ama olmuyor işte halk inanmadıktan güvenemeidkten sonra katılan sanatçı nasıl inansın 1.olucağına?

Hocam körü körüne destek de olmaz ki ama.

Sertap Erenerde ihitimal vermiyodum ama ilk 5e girer diyodum. Şarkısı çok güzeldi ama geçmişten gelen hüsranlar ile insan diyemiyordu o zaman 1. olur diye, ama inanıyoduk yinede.

Sonra athena iyiydi. Kenan doğlu fena değil. Hadise ile kazanırız diyoduk... İnandık yani gerçekten başarılı olanlara, bize ümit verenlere.

Ama arada rimirimi ley falan gibi acayip şarkılar çıkardılar, sonra süperstar diye dandik bi şarkısı vardı (sibel tüzün mü ne söylüyodu) bu şarkılara nasıl 1. olur diyebilirsiniz ki? Sırf avrupada yaşayan Türk vatandaşlarının milliyetçi duygularından doğan destekleri ile puan aldılar, yoksa sıfır çekerlerdi, yada ona yakın bir puan alırlardı.

Gripinde puan alır ama, ilk 5e girme umudu hiç vermiyor bana açıkcası. Ben kendim beğenmedim şarkıyı, dinlemesi bile sıkıcı geliyor, tv de gördümmü değiştiriyorum artık.

Bide yakından ilgili biri olarak gözlemlediğim bir olayda, kardeş azerbeycan bizi baya etkiledi. Onlar olunca yarışmada avrupada yaşayan azeriler eskiden bize verirken puanları, şimdi onlara veriyolar doğal olarak. Son yıllarda bizle kafa kafaya puandalar hep.

gok-te

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Eurovision denilen yarışmada oylar neye göre veriliyor. Şarkıya göre mi yoksa ülkeye göre mi? Sizce bu yarışmanın anlamı kaldı mı ki?

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Şarkı kötü ben beğenmedim.

O manken çakmasının seside yok , hareketler de şarkıyla uyumsuz + okadar çok hareketi bir yere soktuğu için hepsi yapmacık olarak yapıyor.Geçenki sevimlinin sesi vardı ve kemanıda iyi çalıyordu bunlar yanlış anlamış olayı.

Bariz sahne katledilmiş :D

kalenderm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet bayağı artısı var ama şarkı nedense böyle eski müzik ritimlerini kulagımda çağrıştırdı hani 2011 değilde daha eski bi şarkıymış gibi geldi :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
yükseğide ben beğeniyorum zevk meselesi demekki .1. olcaz birinci i ben tanıdıklara haber saldım hep bize vericekler:D

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Modern Talking şarkılarının elektro-mix'i gibi geldi bana.
Şimdiden birinci olur denilecek kadar beğenileceğini düşünmüyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5