İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eurovision Şarkımız Belli oldu...

simsir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Manga'nın seslendireceği Şarkının ismi ”We could be the same” Türkçesi ise ”Aynı Olabilirdik”.. http://tinyurl.com/ylbwnen adresinden dinleyin, yorumlarınızı bekliyorum.

E

Ephitet

Misafir
Alternatif olarak buradan dinleyebilirsiniz.
Kişisel yorumum; fena değil hareketli bir parça, ingilizce telafuzları güzel hiç yoktan ne dedikleri anlaşılacak ama biraz daha sert bir sound olabilirmiş belki, birde ben nedense linkin park'a benzettim :)

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Manga'ya ve sahne şovuna güveniyorum,inşallah iyi bi derece alır.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Şarkı bana bir yerden tanıdık geldi ama çıkaramıyorum :)

T

trgy

Misafir
Eurovision'u en çok abartan ülkelerden birisiyiz. Oy sistemi değişmediği sürece o yarışmayı derece olarak kabul etmesin kimse. Birbirini seven ülkeler, birbirine veriyor. Her yıl izlerim belki bu yıl vermezler diye ama hep hayal kırıklığı.

Türkiye için de geçerli bu dediklerim. Almanya, Belçika, Hollanda, Azerbaycan ve 1 - 2 ülke sürekli Türkiye'ye yüksek puan veriyorlar çünkü gurbetçi çok ve ilişkiler iyi. Şarkı kötü olsa bile her zaman ilk 10'da yer alıyoruz.

Kısacası çok politik bir yarışma olduğu için önemsememek gerekli. Manga ödül aldı MTV'de ama nasıl aldığını hepimiz biliyoruz. Sağolsun Türk insanı facebook gibi, forum gibi internet sitelerini çok iyi kullanıyorlar. :)

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Şarkı fena değil, bana animelerin jenerik müziklerini anımsattı :)
Hadise'nin şarkısıda çok başarılıydı, ancak canlı performansta hayal kırıklığına uğradım.
Manga canlı performansını iyi sergilerse iyi bir netice alırız diye düşünüyorum. (Her ne kadar müzik görünümlü siyasî yarışma olsada)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Yenilikleri takip etmeyen basit bir şarkı türü çıkmış...
Geçen yılın birincisi, performans olarak buna benziyor ama bundan çok ileri!
İlk 10da işi yok.

simsir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Zaten verilen ödüllerin çoğunlugunun siyasi olduğu bir ülkede yaşıyoruz. En azından orta seviyeli bir şarkıyla katılıyoruz, müzikleri olmadan ödül alan filmleri de gördük.

atakansonmez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu tür şarkılarda canlı performans önemli.
Hadise'nin parçası klip olarak çok iyiydi.Ancak canlı söylemesi zor bir parçaydı.Oldukça detone oldu.
Umarım aynı şey bu parça içinde olmaz.
Ben beğendim..

Hugo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
eurovision 2010 ne zaman biliyor musunuz ?
Eminim ki birçoğunuz eurovision'ın yaklaştığından haberi yoktur.
Neye göre haberi yoktur diyorum, çünkü önceki senelerde eurovision finaline aylar varken orada burada haberi çıkardı. Çünkü o zaman bayan ve güzel yarışmacılarımız katılıyordu.

Yok ne giyecek, kısa mı olacak uzun mu olacak, mini mi olacak, orası burası açıldı... gibi birçok haberler olurdu.

Şimdi de galiba 1 gün öncesinden haberimiz olacak.

Acaba bu sebepten ötürü mü ne zaman yapılacağından henüz haberimi yok. Yoksa her sene gündeme gelen bu söylemlerden ( Bizim kadar şu yarışmaya önem veren ülke yoktur, Zaten bu bir şarkı yarışması değil siyasi oylar 1.cileri belirliyor... ) dolayı mı ?

Dipnot: 25,27 mayıs tarihlerinde 1. ve 2. yarı final 29 mayısta ise final olacak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi