İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eurovision'dan Norveç çıkacak gibi gözüküyor

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bazı sanatçılarda kariyerine kötü bir damga vurma riskiyle katılmak istemiyor. Örneğin; Tarkan. Sertap Erener'de 1.liği almış iken tekrar riske girmez diye düşünüyorum.

Dünya starı olmak isteyen Tarkan hiç çıkıpta orada ben Türkiye' den geliyorum, o kadar antipati üstüne dermi? Bence demez. Kaldıki Tarkan çıkıp orada söylerse heleki Sezen AKSU' nun bir şarkısı ile sanmıyorumki 2. olsun.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Bize göre 1. olur ama ya başka ülke politikalarına göre kim birinci olacak?

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Forum iyinet'te genelde bu şarkı beğenilmemiş, ben beğendim açıkçası. Özellikle sadece kemanın çaldığı bölüm güzeldi. İndirdim, şu an dinliyorum :)

Beğenmeyene de saygı duyarım tabii ki.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben Norveç'in şarkısına resmen bayıldım! İlk kez yarışmada dinledim, daha önce dinlememiştim. Bestecisi, söz yazarı ve yorumcusu da aynı kişi sanırım. Gerçekten muhteşem bir yetenek ve öyle de bir şey çıkartmış ortaya. Bizim ise ilk 5'e girmemiz baya iyi bir sonuçtu. Fazla beğenmedim çünkü, Hadise'nin Belçika'lı olmasında bunun çok büyük etkisi oldu. Seneye Işın Karaca ya da Özlem Tekin'le güzel bir slow parça eşliğinde gidilebilir belki : )

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Ben Norveç'in şarkısına resmen bayıldım! İlk kez yarışmada dinledim, daha önce dinlememiştim. Bestecisi, söz yazarı ve yorumcusu da aynı kişi sanırım. Gerçekten muhteşem bir yetenek ve öyle de bir şey çıkartmış ortaya. Bizim ise ilk 5'e girmemiz baya iyi bir sonuçtu. Fazla beğenmedim çünkü, Hadise'nin Belçika'lı olmasında bunun çok büyük etkisi oldu. Seneye Işın Karaca ya da Özlem Tekin'le güzel bir slow parça eşliğinde gidilebilir belki : )

Slow parçalarda pek rabet görmüyor ama yarışmada.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şebnem Paker - Dinle bence bu tip ülke müziğini ve kültürünü öne çıkartan şarkılarla katılmamız daha doğru. Büyük isimlerin de orada olmasının bir esprisi yok bence, örneğin şu Boyalı Direk'i yorumlayan Öykü & Berk seneye katılsa fena olmazdı. Derece yapıcaz diye düm tek tek gibi başlığı ve sözleri anlamsız, pespaye şarkılarla katılmanın bir anlamı yok bence nihayetinde eğlence amaçlı bir yarışmadır. Bu yarışmadan aklımda kalan tek şarkı Portekiz'in kendi dilinde söylediği şarkı, 15. falan oldular galiba ama gayet güzel bir şarkıydı sözlerini de buldum çok şeker sözleri var illa seni gördüm vuruldum hadi öpüşelim sevişelim olması gerekmez yani. Bir de Ukrayna galiba annem temalı bir şarkıyla katılmıştı o da çok güzeldi bence. Portekiz'in şarkısı: http://www.youtube.com/watch?v=fnyje9Q9ZmY

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Şebnem Paker - Dinle bence bu tip ülke müziğini ve kültürünü öne çıkartan şarkılarla katılmamız daha doğru. Büyük isimlerin de orada olmasının bir esprisi yok bence, örneğin şu Boyalı Direk'i yorumlayan Öykü & Berk seneye katılsa fena olmazdı. Derece yapıcaz diye düm tek tek gibi başlığı ve sözleri anlamsız, pespaye şarkılarla katılmanın bir anlamı yok bence nihayetinde eğlence amaçlı bir yarışmadır. Bu yarışmadan aklımda kalan tek şarkı Portekiz'in kendi dilinde söylediği şarkı, 15. falan oldular galiba ama gayet güzel bir şarkıydı sözlerini de buldum çok şeker sözleri var illa seni gördüm vuruldum hadi öpüşelim sevişelim olması gerekmez yani. Bir de Ukrayna galiba annem temalı bir şarkıyla katılmıştı o da çok güzeldi bence. Portekiz'in şarkısı: http://www.youtube.com/watch?v=fnyje9Q9ZmY

Kesinlikle katılıyorum. Zaten birincilik fln deil madem tüm dünya izliyor orda bizi bizde TÜRKÇE bir şarkıyla katılsak çok daha iyi olur kanımca.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
http://yalinfan.com/
bu şarkıyı hiç dinlediniz mi :)
1.5 yıl önce kaydedildiği açıklanmış. Çalma yok deniliyor.

Norveç'in şarkısıyla benzerlik var tabiki ama kullanılan enstrumanlar da aynı olduğu için hata buyuk bi benzerlik oluyo. Norveç'in gelip bizim Yalın'ın şarkısını dınleyıp beğenip onla katılması da biraz anormal geliyor bana.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Zaten çocuğun tipi de Yalın'a benziyor, her yönden benzetmeye çalışmış olabilir :D Portekiz'i ben de çok beğendim bu arada. Bir de İzlanda ve İsrail'i de.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5