İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eurovizyonda hüsran "2011"

cadobay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
eoruvision yarışması herkesin büyük bir organisasyon sandığı büyük bir balondur... kaliteli şarkı azdır... sahne performanlasları hep benzer formattır... tekerlemesi iyi olan şarkılar ilk 5 e girer... Ama bana kalıcak olursa kazananın her sene değişmesinin nedeninin önceden anlaşmalı olduğunu düşünüyorum... ülkeler arasında anlaşma olabilir sonuçta gizli... zaten şarkı öncesi ülke tanıtımı dışındada pek bir numarası yok

adamların kaale aldığı yok hatta bazıları saçmalıyorlar adamların amacı eğlence. bunu siyaset meselesi yapan bi' biz varız :)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Bu da bir şehir efsanesi.
Yok efenim komşuymuş ,ülkenin ismiymiş, Türkiye hersene ilk 5 içinde yer alabilirken çok komşumuz vardı da şimdi mi yok oldular?
Geçen sene Almanya 1. oldu ondan önceki sene Norveç bir önceki sene yanılmıyorsam Rusya, şimdi sizin dediğiniz komşuculuk olsaydı hep aynı bölgelerden 1. çıkardı ama her sene Avrupa'nın farklı bölgelerinden 1. çıkmış.
Komşu ülkeler veya gurbetçiler elbet puan kazandırıyor ama her ülke güzel şarkının hakkını veriyor, bence asıl sonucu belirleyen şarkının güzel olması.

Bizim Tükler'in fazla olduğu almanya, hollanda dan yüksek puan almamız. Yunanistan ve rum kesiminin hep birbirine 12 puan vermesi, daha nerde yok milliyetçilik ? :)

Ama sonuçta haklısınız hakeden gerçekten oluyor, Norveç açık ara birinci olmuştu mesela.

jxc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bizim Tükler'in fazla olduğu almanya, hollanda dan yüksek puan almamız. Yunanistan ve rum kesiminin hep birbirine 12 puan vermesi, daha nerde yok milliyetçilik ? :)

Ama sonuçta haklısınız hakeden gerçekten oluyor, Norveç açık ara birinci olmuştu mesela.

Sanırım anlatamadım, komşu ülkeler puan veriyor ama bu her ülke için geçerli. Sonuç olarak birinciliği belirleyen bu komşu ülkeler değil şarkının güzellliği oluyor.

Derecho

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Eurovision zaten gereksiz bir şey, ayrıca şaibeli, hakeden kazanmıyor.. Asıl amaçları müzik değil..

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
aynen oyle bir amacı yok yani. Herkes yanındaki kardeş saydığı ülkelere oy vermeyi yeğlemektedir. Bu hep bu şekilde devam etti.Arada istisnalar çıkacaktır bunlarda kaideyi bozmuyor. Çok gerekli bir şey değil katılmak. Müzik yapılıyor ama müziğe bir önem verilmediğini düşünenlerdenim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5