İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

YelizTurkmen

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
17
Evde para kazanmak için birçok yol var. Sadece internetten değil, ev hanımlarının boş vakitlerini değerlendirerek çokça para kazanmaları mümkün. bunun için ilk şart kendinize güvenmek ve çalışmaya başlamak için beklemeyi bırakıp hemen işe koyulmak. Eğer başlarsanız bunun size kazanç sağlayıp sağlamayacağını bizzat test etmiş olacaksınız.

İnternetten para kazanmak için birçok fikir internet sitelerinde yer alsa da evden ek iş yöntemlerini çok fazla göremiyoruz. Bazılarını internetten bazılarını da direkt evde farklı işler yaparak ek kazanç elde edebileceğiniz yolları sizler için derlemeye çalıştım. Ev kadınlarının hiç olmazsa çocuklarının harçlıklarını çıkarabileceği, mutfak masraflarını çıkarabileceği güzel yöntemlerimizi şöyle sıraladım.

evde-para-kazanma-secekeleri-2019.jpg

Evde yemek yaparak para kazanma yolu
Bazı şirketler ev yemekleri arıyor. Özellikle bu konuda kendinizi becerikli görüyorsanız tavsiye edebilirim. Hatta sadece şirketlere değil, youtube kanalı açarak yemekleri yaparken videoya çekerek de bu yolla kazanç sağlayabilirsiniz.

Yazı yazarak para kazanma
Haber makaleleri ya da tanıtım yazıları yazarak makale yazarlığı yöntemi ile internetten kazanç elde edebilirsiniz. Yazarlık ile para kazanabileceğiniz birçok site var. Genellikle 100 kelime için 1,5-2 TL gibi bir meblağ ödeme alabilirsiniz. Bunun dışında çeviri yaparak da para kazanmanız mümkün. Film çevirilerini İngilizce bilmeseniz de yapabilirsiniz. filmi izleyip, alt yazısını Türkçeye çevirirsiniz ve ardından altyazı dosyasında düzenleme yapabilirsiniz.

Çocuk bakıcılığı ile ek iş
çocukları seviyorsanız eğer tam size göre bir ek kazanç yolu. Genellikle çalışanların çocuklarına bakabilirsiniz. Çocuk bakmak aslında çok da kolay değil. Önce sabırlı olmanız gerek. Sevgi dolu olursanız başkalarının 500 TL'ye baktığı çocuğa siz 1000 TL'ye bakarsınız. Anne-babaların güven duyabileceği bakıcılar aradığını unutmayalım.

Anket doldurarak para kazanma
Anket şirketlerinin mahalle mahalle dolaşarak milyar liralar harcadığı eski usul anketçilik yerini teknoloji ile evde internet başında yapılabilir hale getirdi. Anket şirketlerine başvurabilir ve sizlerin araması için verilen telefonları arayarak burada verilen yanıtları sitelerine girebilirsiniz. Suya sabuna dokunmadan para kazanabileceğiniz güzel bir para kazanma taktiğidir bu da.

Evde paketleme yaparak para kazanma
Evdesiniz ve yapacak bir şey bulamıyorsanız, bazı firmaların paketleme işlerini eve getirebilirsiniz. Yapacağınız işlemler adet üzerinden ödeme ile sizlere ek iş karşılığı kazanç sağlatabilir. Evde meyve ya da sebze ayıklama da yapılabilecek işlemlerden. Örneğin sarımsak soyarak soyulmuş sarımsakları satabileceğiniz onlarca lokanta vardır. Ya da soğan soyma işlemleri için bir düşünün bence.

Online özel ders ile para kazanma
Ülkemizde öğretmenlik de maalesef ayağa düşürüldü. Eğitim almış binlerce öğretmenimiz evde oturuyor ve iş arıyor. Sizin alanınızda dersleri pratik bir biçimde planlayarak online ders verebilirsiniz. Özel ders için sitelere kayıt yaparak sizi aramalarını bekleyin ya da iyinet'e bir ilan bırakarak işe başlayın.

ŞeMSi

Empatik
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
112
Teşekkürler güzel paylaşım .

Filmatinesi

0
Onaylı Üye
Reaction score
22
En iyisi yemek yaparak para kazanmak olur. Kimse ile muhatap olmazsınız. Sadece yemeklerinizi güzel yapıp paranızı alırsınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5