İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Everyone.net ile başım dertte!!

A

Anonymous

Misafir
arkadaşLar everyone.net ile başım belada daha once bilindigi uzere everyone.net com,net,org gibi sitelere userlerine bedava mail vermeleri icin uyelik veriodu ve bende zamanında ona uye olmustum ama simdi ucretsiz ligi kapattı ama daha once alınan maillere mail gelior ama okunamıyor asıl sorun ise o mailler benim hosting aldıgım yerin hostundan kullanıyor benim 300 MB hosting im var ve ondan yiyiyor haftada bir host doluyor mail loglar ile ve bende hosting dekileri mail atıp logları silin diyorum ama artık olmuyor ben everyone.net uyeliğinden cıkmak istiyorum yada daha once alınan mailleri silmek istiyorum nasıl yaparım yardım edermisiniz ingilizcem de pek iyi deildir yardım edin lütfen teşekkürler şimdiden

A

Anonymous

Misafir
Anladigim kadari ile everyone .net in mailinden cikmissin zaten ve senin domain uzerinden bedava mail alan kisilere gelen mailler senin mail hesabinda bitiyor cunku "collect all " veya benzeri bir sistem var yeni serverde.

Cozum ...
collect all hesabi kullanama (bos birak) veya gecersiz bir mail hesabi koy oraya besela [email protected]
haaa busirada kendi email accountunu [email protected] ayarlamayi unutma

detayli ayar istersen email at bana

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5