İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Evet Firefox indir kazan 1$ ( cıktı tr)

Alonson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
culpable' Alıntı:
Peki FireFox kullanimi daha cok yayginlastiginda adsense ve diger reklamlardan Hicbir sekilde Para kazanamayacaginiz BIliyormusunuz ???
Yani 10cent yada 1$ kazanacagim diye ileriki zamanlar icin kendi kazanclarinizi kaybediyorsunuz
Cunku FireFox kullanicilarinda adsensede dahil olmak uzere Reklam Gozukmuyor
sadece popup reklamlari degil text reklamlarini bile block ediyor

firefox'ta içerik için adsense reklamları gözüküyor yanlışın var sadece bazı pop-up' ları engelliyor

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@culpable çok ciddi yazmışsın ama yazıda bir ciddiyet yok internet kullanan insan sayısını düşünürsen zaten bu söylediğin havada kalıyor ki ie, firefox dahil hiç biri gecemez alışkanlık haline geldi çükü.

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
0,10$ bayağı iyi sayılır..Özellikle downlaod siteleri yaşadı..ben dün kurdum 6 kez indirilmiş benim sitelerden,0,60$ iyi rakam sayılmaz mı?..

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Link-TR.Com' Alıntı:
firefox'ta içerik için adsense reklamları gözüküyor yanlışın var sadece bazı pop-up' ları engelliyor
Firefox, Opera ve IE ucunude kullaniyorum
ve Firefox da adsense ve buna benzer diger butun reklamlar engelleniyor Sadece popup reklamlari degil

symbiantech' Alıntı:
@culpable çok ciddi yazmışsın ama yazıda bir ciddiyet yok internet kullanan insan sayısını düşünürsen zaten bu söylediğin havada kalıyor ki ie, firefox dahil hiç biri gecemez alışkanlık haline geldi çükü.
benim bir iddiam olmadi firefox Ie yi gecer diye.Internet kullanicisini sadece Turkiye Olarak Dusunme Birde yabanci ulkelerde Firefox ve opera Cok asiri yayginlasti en azindan benim siteme Giren insanlarin %50 den fazlasi IE kullanmiyor

Oyle Bir sey OLmaz diyenler Icin Ispati
forumcualinin e-gazeteler.com adresinde orta yerde Google reklamlari var Ama benim Firefox umda Yok
http://img466.imageshack.us/img466/1923/gazeteler0yv.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5