İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Excel & VBA işlemlerinizi ücret karşılığında yapabilirim.

f9f9f9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,
Excel ve Excel VBA konusunda ileri düzeyde bilgiliyim, her türlü sorunlarınıza çüzüm üretmeye çalışırım, isteğe özel fonksiyon vs. hazırlarım.
10 yıldır bir üretim ve pazarlama firmasının raporlamalarını ve veritabanı yönetimini yapıyorum. Ticari konularda tecrübeliyim. İsteğe özel mini cari hesap, stok, üretim, maliyet takibi, telefon rehberi, vs. vs. yazılımlar hazırlayabilirim. Sürekli yaptığınız uzun Excel işlemlerine pratik çözümler üretebilirim. Ayrıca Logo programı ve veritabanı konusunda bilgiliyim, veritabanı üzerinden istediğiniz raporlamaları pratik bir şekilde sunabilirim.

Tabi ufak tefek sorunlarınız için ücret talep edecek değilim. İstediğiniz konuda danışabilir, ilgilendiğiniz konuda örnek çalışmalarımı görebilirsiniz.

MSN : [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5