İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

exoclick reklamı yayınlamıyor,

strongofmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba değerli üyeler;

exoclick e reklam vermek istedim, öncelikle üyeliği oluşturup, ardından kampanyayı oluşturdum,

paypal vasıtası ile 200 $ karşılığında da ödememi de yaptım, ardından,

Rejected diye bir red edildi mesajı geldi, açıklamasında daha fazla bilgi istiyorum diyor, ve support exoclick dan gelen daha fazla bilgi istiyorum maile karşılık olarak

domain ve hosting panellerimin screenshot larını ve ürün hakkında daha fazla bilgi istiyorlardı. bende aynen screenshotları ve ürün hakkında tüm bilgiyi gönderdim,

fakat tam dört gündür günde birkaç defa olmak üzere defalarca mail gönderme me rahmet bana cevap gelmedi, Ticket ID: AOJ-895-32178 ( campaign ID: 111427 )

açıkcası, gönderdiğim mailin gidip gitmediğine dair otomatik bir Ticket maili dahi gelmedi,

ayrıca gönderdiğim mailin cc ve bcc, to kısımlarına başka mail adreslerime yazdım ama onlar gipmiş olarak görünüyor,

exoclick la bir türlü iletişime geçemiyorum,

lütfen bana yardım edebilirmisiniz,

teşşekkür ederim.

Hakan Damar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Sosyal medya'dan ulaşmaya çalışın ve hergün defalarca mail göndermeyin.
Bu şekilde hepsinin okunması, kontrolü ile daha uzun bir süreci kendiniz oluşturmuş oluyorsunuz.

Twitter ve Facebook hesaplarına en son şükran gününde mesaj yazmışlar. Yani 1 haftadır pasif gözüküyorlar. İspanya da özel bir tatil falan olabilir mi?

Eğer çok acil ise +93 401 3956 no'lu telefonu arayarak ExoClick firması ile görüşmek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Binadaki numaraları; Floor 18 Door B

Direkt numaraları: +34.671646725
Firma Sahibi: Benjamin Fonze
İletişim: [email protected] (Buradan da taciz edebilirsiniz :) )

Kolay gelsin.

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı durumdan bende muzdaririm paramı geri istedim

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica]Thank you for contacting ExoClick Customer Services in relation to your refund.

Please be advised that it may take 2-3 days to receive confirmation from PayPal that the payment dispute has been closed.

We ask kindly for your patience during this time and to avoid any further paypal disputes that will only severely lengthen the time that it will take to process the refund to you.

Please be re-assured that we will be in contact with you as soon as we process your refund.

cevap attılar ama hala taciz ediyorum
[/FONT]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi