İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Expo Milano'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ReL4X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
@favorites'e kızmıyorum şuan yerelinden ulusalına tüm Türk basını olaylara değil kişilere göre yorum yapıyor. Haliyle insanlar etkilenip kendilerimi herhangi bir tarafta olmak zorunda hissediyorlar. Bu tartışmalar 2005'te çıktığından beri tarafsızca, kilitlenmeden tartışılan bir siyasi konu görmedim. Yeterince iyi tarih eğitimi verilmiyor. Biz bu oyunları 80'lerde gördük, 71'lerde gördük, 60'larda gördük, 25'lerde gördük, 22'lerde gördük, 1913'te gördük, 1908'de gördük, 1876'da gördük daha sayarımda gördüğümüz eğitimle tarihler pek birşey ifade etmiyor...

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
1. Türkiye CUmhuriyeti laiktir, laik kalacak!
2. Ben kişisel olarak laik değilim, Yaptıklarımın kanunlara uygun olup olmamasına ilk olarak bakmam; günah-sevap kavramı ile bakarım ilk önce. (Danimarka'da galiba bayanların üstsüz olarak halka açık havuzlara girmeleri yasak değil, yasalmış, orada olsam yasak değil diye yakınım bayanı üstsüz dolaştırır mıyım oralarda? kaynak)
3. Expo için çabalamada belediye başkanı ile bağlı bulunduğu parti arasında bile tartışma çıktı biliyorsunuz, kaynak google (uzakdoğu seyahatları).
4. İzmir'in expo sayfası berbattı ve yayından kaldırmışlar, olmayan sayfa adresi.
5. Tanıtımda açıkcası birlik olunamadı, herkes kendine pay çıkarmayı istedi olumlu neticelerden ama olumsuz neticede herkes birbirini suçluyor.
6. Milano'nun kazanması tamamen siyasidir, EXPO'nun tek amacı herşeyiyle kalkınmış ülkeyi daha bir köşe etmek değil, aday ülkenin kalkınmasına da destek olmaktır ama İzmir müslüman bir ülkenin şehridir

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
..
Admin gerekirse müdahale eder mesajlara. Ki şu an bunu gerektirecek bir olay yok.

Moderatorlerde gerektiginde mudahele eder. Kimse kimseye isini ogretmesin. Moderatorlerden yana sikayet oldugunda muracaat edilecek merci admindir. Adminin moderatorlerden farki budur.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu konuda siyasete daldigi icin, siyasete kaymis her baslik gibi kapaniyor. Huzurlu, teknik ve bilim kokan basliklarda gorusmek umidiyle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi