İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Extreme Türkiye Hesaplarını Silmiş

emin_hask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkdaşlar Hitime bakmak için Proxy ile Extreme'ye giriyordum birde baktım.Size ait kullanıcı izleme bilgilerimiz yoktur dedi.Ama Hesap düzenlemeye falan girebiliyorum.Şaşırdım,başka proxy ile girdim gene aynı Son olarak aklıma frmtr geldi oda extreme kullanıyordu baktım onun hesabıda halletmişler :) Şimdi ne kullanırım falan bilmiyorum ama extremeyi arayacağım kesin belli aralıkta bir aynı ip'yi tekrar sayıyordu.
Büyük Bir Geçmiş Olsun :)

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sayyac kullanıyorum memnun olmasam da.Analyticste tıklamalar geç sayılıyor,bir de kodları çok hassas sanırım :)

emin_hask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet doğru diyorsun.En iyisi Kurucam Scripti hem kendim görücem sadece hem rahat edicem :)

Makawork

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Extreme, yillarin emektariydi tabii ama bizi istemeyeni bizde istemeyiz :)
Turkiye'ye block koymasindan sonra bile bir takim insanlar aliskanliklarindan vazgecmek istemedi ama sonunda olmasi gereken buydu.

Google Analytics tamamen profesyonel bir sistem, eger anlik ziyaretinizi umursamiyorsaniz gunluk/haftalik/aylik ya da istediginiz periyodik bicimde istatistiklerinizi PDF formatinda mail olarak alabilirsiniz. Kisaca; Extreme magdurlarina Analytics tavsiye ederim. Ilk basta alisamasaniz bile, kisa zaman icerisinde Extreme'i bi daha aramayacaksiniz.

X

Xman

Misafir
evet proxy falan kalmamış tüm hesapları silmişler gündüz çalışıyordu akşam girdim uçmuş :S

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sayyac.com eksik sayıyor ! bir de hitiniz yüksek görülebilir diyolar eksik kardeşim ne yükseği !

Webdoktorz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Analyticste beni saymıyor anlamadım,Sayyac'da yüzde15 oranında eksik sayıyor.İyinet'ten takip eder oldum hitlerimi :)

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Analyticstinn eksik saaycağını pek zannetmem Analyticst senin esas hitlerini sayar BOTSUZ hitleri ( google / msn / yaho botları harici gelen hitleri sayar )

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
alıp veremediği ne acaba Türkiye ile

Türk üyeler genelde extreme logosunun boyutlarını küçülterek gizliyorlardı,bedava servis kullanıyorsun bari gizleme bu yüzden olabilir.Ayrıca extreme premium'a geçen Türk olmadığı için boşuna data kabartmayı istememiş olabilirler.

-bir de, eğer sitenizin hitinin %80'den fazlası türk hiti ise siliyor zaten :D
ama benim %60 türk %40 amerika olduğu için aynen duruyor extreme hesabım :)
Saçmalamışsın.

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
acaba premium hesap alsam üyeligim açık olurmu :)

yüksek ihtimal, zaten kapanmasının nedeni türkiyede aşırı free kullanım olup ücretli kullanımın ücretsize göre oranı çok az olmasıydı

belki bir yarar bile sağlıyabilirsin türkiye açısından :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5