İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

extreme türkiyeye kapatıldı

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eski kullanıcıların hesaplarının devam edeceğini nerden çıkartıyorsunuz?(utkuts lafım sana değil yanlış anlaşılma olmasında)
Eski TR tabanlı tüm hesaplar tek tek suspend edilmeye başlandı bir çok sitemdeki extreme an itibari ile çalışmıyor. Kısa süre içersinde bir çoğu suspend edilecektir.

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eski kullanıcıların hesaplarının devam edeceğini nerden çıkartıyorsunuz?(utkuts lafım sana değil yanlış anlaşılma olmasında)
Eski TR tabanlı tüm hesaplar tek tek suspend edilmeye başlandı bir çok sitemdeki extreme an itibari ile çalışmıyor. Kısa süre içersinde bir çoğu suspend edilecektir.

Bilmiyorum ben kullanabiliyorum. Ama banlanırsa kötü olur

ZoMBiE_8

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

iyide kullanmak isteyeni hiç bi şekilde engelleyemezler.. türkiyeden alanları engelleseler dısardan yada proxy cart curt neyse alırsın. türkiyeden gelenleri saymayarak engellemeye kalksa bizlerden çok extreme kaybeder:) + bunu yapana kadar bizlerede 5-10 sunucu ayırırlar:D buda benim görüşüm neyse zamanla göreceğiz..

cawbella

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
WebmasterHIT.com boşta güzel bir sistem kurabilirseniz uygun bir domain uluslar arasi bakarsak.

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyide kullanmak isteyeni hiç bi şekilde engelleyemezler.. türkiyeden alanları engelleseler dısardan yada proxy cart curt neyse alırsın. türkiyeden gelenleri saymayarak engellemeye kalksa bizlerden çok extreme kaybeder:) + bunu yapana kadar bizlerede 5-10 sunucu ayırırlar:D buda benim görüşüm neyse zamanla göreceğiz..

TR gelen hitleri engelleyemezler yurt dışı sitelerinede giriyor çünkü TR ama şu olabilir %xx üzerinde bir hit TR den gelirse ilgili hesap suspend edilir. Extreme kaybetmez, extreme kaybettiği için zaten TR ye üyeliği kapattı. :)

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence extreme filan satın almayın derim.Almanyadan arkadaştan rica ettim açtım 3 tane 1 gün sonra kapandı.Şuan bulunanlarda gidecek gibi zamanla

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sebebi merak etmiştim Mickey sormuş - KARLILIK düşükmüş - niye acaba :)
<DIV visibility=hidden --> Click = 0 --> Karlılık = 0
Page rank dışında pek bişey kazandırmıyoruz extreme e ama hesaplarda Ülke bilgisi yok Time zone dışında ki ona göre hesap kapatacaklarını sanmam. Belki kontrol için girersek TR IP si ile ozaman kapatırlar. O halde hazır hesaplarda sorun yok - KONTROL için girmedikçe...

omurtlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Page rank dışında pek bişey kazandırmıyoruz extreme e ama hesaplarda Ülke bilgisi yok Time zone dışında ki ona göre hesap kapatacaklarını sanmam. Belki kontrol için girersek TR IP si ile ozaman kapatırlar. O halde hazır hesaplarda sorun yok - KONTROL için girmedikçe...

hesap açtın diyelim gittin yurt dışında yaşayan birinden rica ettin, sonra sitene koydun bu kodu siteni ziyaret edenler %90 türk.
ziyaretçinin %90'ı türk olanları otomatik sil diyebilmek hiç zor bişi değil

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Tam üzerine bastın annudora, bazı arkadaşlar kodu bu şekilde gizlemenin yasak olmadığını belirtmiş ama yasak, yasak ve yasak kodu her türlü gizlenmesi yasak.
TR ipi ile girilmeyen hesaplar biraz daha uzun matrajlı kullanılabilir evet haklısın.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bizlerden birinin alışılagelmiş extremenin aynısı olmasada ziyaretçiye extremenin verdiği bilgileri verebilecek, düzgün sayan bir sistem oluşturması lazım.

utkuts

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ancak ücretli almakta biraz saçmalık olur. Deneme sürümü vardı 3 günlük sanırım. Tek farkı senden başka kimse inceleyemiyor. Bunun için aylık 10$ gibi bir paraya değermi bilemem tabi. Ancak Türkiye'nin en büyük sitelerinin bile Free hesap kullandığını düşünürsek gerçektende Türkiye'den para kazanamıyorlar.

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Her ne sebeple olursa olsun yasaklara tam olarak karşı bir düşünce tarzım var. İlla alacağım diyen bir arkadaş varsa http://www.torproject.org/ bunu kurup ilgili browser ayarını yaptıktan sonra sorunsuzca alabilir. (Torproject gönüllü katılımcıların internette serbest dolaşım için erişimlerini paylaştıkları projedir. Kurallar hattını paylaşan katılımcı tarafından belirlenir)

Tabi şu da var. Ben böyle bir yasağı uygulayacak taraf olsam ve böyle bir istatistik firmasıysam giriş yapılan tekillerin yüzdesinden de kapatma hakkımı saklı tutardım (ki muhtemelen böyledir). Bu konuda malesef yapılabilecek birşey yok. Ama tor her zaman işinize yarayabilir.

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
webservis,onlinewebstats falan var daha çok güveniyorum: ) extreme fazla gösterip motivasyon yapıyordu... illa kullanacaksak proxy ile alınabilir, yada yurtdışındaki arkadaşlardan rica ederiz...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5