İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

EyesPress | Herkesin gözü SİZİN BLOGUNUZDA olacak !

• Konbuyu başlatan GokhanKara
  • Başlangıç tarihi
G

GokhanKara

Misafir
Herkese hayırlı günler , hayırlı forumlar ..
Bu benim ilk tema satış konumdur. Tema hakkındaki olumlu , olumsuz tüm yorumlarınızı konu altından veyahut PM ile bilgilendirilmek isterim.

Kısa bir süre zarfı içerisinde ek özellikler ve ufak bir versiyon güncellemesi olacaktır. Bu satıştan tema alan müşteriler yeni versiyondan ücretsiz yararlanacaktır.

Uzun uzun anlatıp herkesin canını sıkmak istemem , ben temamı sunmaya başlıyorum :)

EyesPress_tanitim_01.jpg

EyesPress_tanitim_02.jpg

EyesPress Kişisel Blog Wordpress Teması 1 domain = 1 Lisans olmak üzere : 49 TL dir.

===== Tema Renk Kombinasyonları =====
Temanın 5 farklı rengi mevcuttur.Müşterilerimizin ilgi ve ihtiyacına göre farklı renk kombinasyonunu yapabilirim.

===== EyesPress Kişisel Blog Teması =====
EyesPress Kişisel Blog Teması
Demo Adresi | Satın Al

===== Tema Kullanımı =====
Temada bulunan özel alanlar ( SAĞ KISIM ) Sosyal ağlarınız , twitleriniz vb. alanları tek tık ile KODLARLA BOĞUŞMADAN yapabileceksiniz.
Her türlü alana admin panelindeki EyesPress Ayar kutusundan ulaşabileceksiniz.
Bahsetmiş olduğum konunun tanıtım resmi için tıklayınız.

=====
Ödeme Seçenekleri =====

İş Bankası | Garanti Bankası | Paypal
Eğer müşterilerim istekte bulunur ise sanalpazar'dan satış açıp %5 komisyon ile kredi kartınızla satın alabileceksiniz.Eğer almak istiyorsanız lütfen PM ile bildiriniz.

===== Ödeme Yapın , Bildirimde bulunun =====
Ödeme yaptıktan sonra buraya tıklayarak lütfen ödeme bildirim formunu tarafımıza ulaştırınız.Bu işlem tema alışverişini dahada hızlandıracaktır.Lütfen Hizmet Sözleşmesini okumadan işaretlemeyin.Direk iletişime girmek için [email protected] eklemeniz yeterlidir.

===== Tema Kurulum + Eklentiler =====
Tema kurulumu müşterimize aittir.Her tema gibi kurulum ve ayarları basittir.Tanıtım klavuzuna gerek bile duymadım fakat her türlü yardım ihtiyacınızda mail adresimden bana anlık ulaşabilirsiniz.Eklentiler admin panelinden sadece aktifleştir olarak yapmanız yeterlidir.
Fakat teknik ekibimiz tarafından + 15 TL ile temanız kurulu , ayarlarınız yapılmış hale getirilebilir.

===== Yeni Özellik & Versiyonlar =====
Kısa bir süre zarfı içerisinde siz kullanıcıların isteklerine göre ücretsiz yeni özellik ve versiyonlar gelecektir.

===== Teknik Destek & Bildirimler =====
7 gün 24 Saat teknik destek ekibimiz ile müşteri memnuniyetini %100 e ulaştırmaya çalışmak ilk hedefimiz. Tema hakkındaki değişimler , istekler siz değerli kullanıcılar tarafından belirlenecektir.Tema hakkındaki olumlu , olumsuz bildirimleri buraya tıklayarak bize ulaştırabilirsiniz.

===== Copyright - İmza Alanı =====
WordPresstij adı altında satışta olan EyesPress Kişisel Blog Teması footer kısmında logo + Link bulunmaktadır.Ben silinmesin diye şifreletmek istemedim :) Ama seçim sizin eğer bu kalitedeki bir ürünü bu fiyata alıyorsanız tasarımcı emeğinide görmemezlikten gelemezsiniz diye düşünüyorum.Seçim sizin kaldırmak isteyenler kaldırabiliyor :) Ama linki kaldırmayıp o adres üzerinden bildirim formuna Notunuz kısmına : Bu siteden gördüm ve almak istiyorum yazılır ise o satış yapan siteye komisyon vermeyede razıyım .

===== Kullanıcı dostu , Ziyaretçinin gözbebeği ! =====
Bilindik tüm kişisel blog temalarını bir kenara bırakın ! EyesPress hayatınızın ayrılmaz bir parçası olacak.Hayatınızdaki akışları anlık olarak girmenize kolaylık sağlayacak . Yazar olmak , makale yazmak size mutluluk verecek.

===== WordPresstij nedir ? =====
Yeni arayüz tasarımları ve birden fazla sektöre hitaben Wordpress Tabanlı sistemlere arayüz tasarlayan bir projedir.Anlık gelişmelerden kesinlikle haberdar kalmalısınız.EyesPress ardından birden fazla tema ile tekrar satışlarda bu isimi görebileceksiniz. Kişisel Blog Temasından sonra hangi temanın satışta olmasına siz değerli müşteriler karar verebileceksiniz !Bu konu hakkında detaylı bilgiyede web sitemizden ulaşabilirsiniz.Web sitemiz yapım aşamasındadır. En kısa sürede tamamlanıp siz değerli kullanıcılarına sorunsuz hizmet vermeye başlayacaktır.

" Sizi interaktif ortamlarda farklı kılan bir tema olacağını düşünüyor , kullanan kullanmayan tüm değerli webmasterlara sonsuz teşekkür ediyorum.Tema hakkındaki sorun ve görüşlerinizi bildirmekten lütfen çekinmeyiniz.. "
Saygılarımla , Gökhan Kara

G

GokhanKara

Misafir
Fiyat Güncellemesi yapılmıştır .
EyesPress Kişisel Blog Wordpress Teması 1 domain = 1 Lisans olmak üzere : 49 TL dir.
Satın almak için buraya tıklayabilir veya direkt olarak info[@]gokhankara.net ekleyebilirsiniz..

Saygılarımla ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5