İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eylül kazancı gözükmeyenler var mı?

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eylül kazancı gözükmeyenler var mı? Benim hala gözükmüyor. Geçen aylarda ilk haftada gözüküyordu.

Lütfen yazın.

G

guajira

Misafir
Gözükmediğine göre kesin bi pislik var. Neden mail atıp sormayı denemiyorsun.

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hileyle hiç işim olmaz. Aklıma bile gelmez. Hatta kendi sitemde çıkan reklama da tıklamam.

Herneyse. Sağlık olsun bir mail atar sorarım.

B

Bohemlife

Misafir
kendi sitende çıkan reklama tıklarsan zaten atılırsın :D

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi tabi belki bu birkaç ay boyunca beş on kez tıkladığım olmuştur. Mesela bir siteyi merak etmişimdir veya filtrelemem gerekir mi diye bakmak istemiş olabilirim. Ama bu kadarının da sakınca doğuracağını hiç sanmam.

T

tariksucu

Misafir
haksever' Alıntı:
Şimdi tabi belki bu birkaç ay boyunca beş on kez tıkladığım olmuştur. Mesela bir siteyi merak etmişimdir veya filtrelemem gerekir mi diye bakmak istemiş olabilirim. Ama bu kadarının da sakınca doğuracağını hiç sanmam.
ben yanlışlıkla mouse değdiririm diye korkuyorum sen merakından tıklıyorsun ve bi sakınca doğurcağını sanmam diyorsun. bence zannetmeye başlasan iyi olur ve ben pek de bu işin merak işi olduğunu düşünmüyorum.

E

eXTRa

Misafir
haksever' Alıntı:
Eylül kazancı gözükmeyenler var mı? Benim hala gözükmüyor. Geçen aylarda ilk haftada gözüküyordu.

Lütfen yazın.

aynı sayfada 2 tane aynı familyadan google reklamı koymak yasak, bu nedenle atılabilirsin bence geç olmadan düzelt.

T

tariksucu

Misafir
nasıl aynı familyadan 2 reklam koymak yasak anlamadım?

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AYNI FAMILYADAN DERKEN AYNI EBATTA REKLAMLAR DİYORSAN BEN ONU SORDUM VE İŞTE CEVABI:

Merhaba .....

E-postanız için teşekkür ederiz.

Her bir sayfaya, isterseniz aynı formatta veya ebatta, 3 reklam ünitesi ve ayrıca bir de reklam bağlantısı ünitesi koyabilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Sorularınız varsa, lütfen AdSense Destek sayfasını ziyaret edin (https://www.google.com/support/adsense?hl=tr ). Sorularınıza uygun cevabı bulamazsanız, lütfen bu e-postaya cevap göndermekten çekinmeyin.

Saygılar,

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yani şimdi benden başka Eylül kazancı gözükmeyen yok mu? Veya bu durumla daha önce karşılaşan kimse yok mu?

Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödeme zamanı gelmesine rağmen benim eylül kazancından haber yok. Defalarca da kendilerine yazdım. Sorunu çözeceğiz falan dediler ama haber yok hala.

sepya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kendi reklamlarına tıklama konusuna gelinceeee. Adsense te ki bir numaralı atılma sebebi kendi reklamlarına tıklamaktır. Helede Panelde online iken tıkladığın zaman 2 saat de ban yemen mümkün. Nerden biliyorsun derseniz..... :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5