İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

F tuşlarına nasıl komut yüklerim?

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaşlar işim dolayısıyla devamlı kopyala yapıştır yapıyorum ve buda beni sıkıyor. Kopyalayıp yapıştırmam gereken birkaç metin var. Bu metinleri f tuşlarına yüklesem ve f tuşuna bastığımda o metin ekrana yapışsa benim için çok iyi olurdu. Böyle bir program varmı?

baltek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım F tuşuna hangi programda komut yüklemek istiyorsun ben yardımcı olabilirim ancak sadece F tuşu olmaz Ctrl + F gibi birşey olur sadece "F" harf olarak zaten komut yüklü o yüzden not defteri vs Ctrl + F gibi istediğin bir kısayol komutu ekleyebilirim tabi istersen...

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
arkadaşım F tuşuna hangi programda komut yüklemek istiyorsun ben yardımcı olabilirim ancak sadece F tuşu olmaz Ctrl + F gibi birşey olur sadece "F" harf olarak zaten komut yüklü o yüzden not defteri vs Ctrl + F gibi istediğin bir kısayol komutu ekleyebilirim tabi istersen...

arkadaşın sorduğu function tuşu f karakteri değil :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5