İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

F1'de Kimi Raikonen Şampiyon

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Formula 1'de 2007 sezonunun son yarışı Brezilya Grand Prix'ini birinci sırada bitiren Ferrari pilotu Kimi Raikkonen, şampiyonluğu elde etti.
Markalar şampiyonluğunu Brezilya yarışı öncesi garantileyen Ferrari'nin Finli pilotu Raikkonen, Brezilya Grand Prix'ini de kazanarak, McLaren'in 22 yaşındaki pilotu İngiliz Lewis Hamilton'un Formula 1'de en genç şampiyon olma hayallerini de suya düşürdü.
Hamilton, Brezilya'nın Interlagos Pisti'nde yapılan yarışta 7. sırayı alırken, takım arkadaşı iki kez Formula 1 Dünya Şampiyonu olan Fernando Alonso ise üçüncü sırada yer aldı.
Kimi Raikkonen bugünkü yarışı 1 saat 28 dakika 15.270 saniyeyle birinci sırada tamamlarken, yine Ferrari'den Brezilyalı pilot Felipe Massa ikinci, McLaren takımının İspanyol pilotu Fernando Alonso üçüncü oldu.
kaynak : milliyet.com.tr

Gerçekten inanılmaz bir olay şok oldum görünce yarışı seyredemedim malesef. Seneye de bu kadar heyecanlı bir yarış seyrederiz umarım.

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istanbulpark' ta çok iyi yarış çıkarmıştı. ben massa 'nın şampiyon olmasını isterdim :) ama fark etmez... mayısta yine istanbulpark 'tayız :p

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Ferrari , gönlümüzün(bizimevdeyani) 1numarası , kutluyorum şampiyonluğunu, Raikonenede yakıştı...

ne yazıkkki, bu hain terör saldırılarından sevinemedik hiç bir şeye, Allah sonumuzu hayırlı etsin, şehitlerimizin ruhu şadolsun.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Kaç senedir f1 izlerim böyle bir final yarışı izlememiştim, harika bir yarıştı. Bravo Kimi'ye...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5