İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Face dolandırıcı şerefsizi

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
arkadaslar gecen gün forumda uykusuzname arkadasla takas yaptık domain sayfa takaslıgı sayfayı aldım ve berk birkan vardı facede onu sayfaya admin yaptım şerefsiz beni atmıs sayfadan ve sayfayı birine satmıs bu kadar şerefsiz olur mu birisi adam resmen dolandırıcı çıktı lütfen bu isimli şahısla iş yapmayın

berk birkan profili : http://www.facebook.com/?ref=home#!/coderbybrkn

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
evet valla salaklıkmıs ne bilim şerefsiz olacagını o kadar zaman konustuk ama şerefsizmiş meğer insan değil bunlar baska bişey ama forum oldugu için ban yemek istemiyorum yoksa çok kötü şeyler yazardın buraya

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
5.9 k benim derdim çalınan sayfa değil böyle şerefsizliklerin yapılması

chalap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
geçmiş olsun kardeşim. Yalnız ş..siz falan deme geçenlerde pkk lılara ş..siz dedim diye bana ceza verdiler de!!!

sncdnc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
berk birkan nickli büyük ihtimal kendi adı değil bu çocuk benimde 2 dolarımı çarptı sayfamda hayran yoktu yoksa onuda çarpardı böyle ...... lara pirim vermemek lazım 1k üye çekecem diyerek 2 dolar istede acıdım verdim zavallıya 200 üye gönderdi yabancı kaçtı veled kesinlikle bu ve buna benzer sahtekarlarla alışveriş yapmayın admin ve modları göreve davet ediyorum bunun gibi adamlar forumun güvenirliğini azaltıyor önlem alın bir an önce...bu arada aldığı para haram zıkkım olsun bin misliyle çıksın inşallah :peh:

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
birader sayfalarda son günlerde gizli admin olmayan sayfa yok gibi , malesef benim aldığım sayfalardan 1 kaçı bu şekilde patladı açıkcası üzerine düşmedimde Pek Geçmiş olsun

Kendi sayfalarına kendin hayran çekmen daha mantıklı

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
facebooka şikayet edilemyor mu? aranızda 25 30 kişi toplanın ve şikayet edin, hakılı sebep gösterin sitedn kar edemesin, duydum 15 yaşındaymış, daha akıl baliğ olmamış, korkusuz o şuanda...

ßyJesteR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
berk birkan benide dolandırdı birkanbilisim ismiyle forumda takılıyor 2klık sayfamı aldı ücreti ödemedi.

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Face sayfalarınızda kendinizden başka adminin olmaması en iyisi...

foyuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende bu arkadaştan domain alacaktım parayı yolladım ama domaini alamadım.Kendisi domaini göndermeyi beceremediğini söyledi ama pekte inandırıcı gelmedi.Neyse sağlık olsun.Değmez 3-5 lira için. :)

A

abdullahsabit

Misafir
hiçmi Allah'tan korkmaz bunlar kul hakkıyla orda ne halt edecekler.bu yazılarıokuyorlardır.size söylüyorum.kul hakkına giriyosunuz helallik alınve böyle yapmayın.ben birçok kişinini paypalını öğrendim de adam 3 kredi kartı eklemiş ben ellemedim bile neden Allah korkusu insan Allah'tan korkmassa ancak yapar.bu arada geçmiş olsun.

karneos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim 120 liramı çaldı bu adi şerefsiz gerçek ismi engin kuştur telefonu msn adresi site adresi hepsi var bende..

VuuB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Geçmş olsun ayrıca ortak arkadasımız var o her kimse :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5