İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Arkadaş Kasma Makrosu { Detaylar İçerde }

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Öncelikle herkese merhaba ; bildiğiniz üzere son günlerde online people uygulaması üzerinden arkadaş kasma programları çıkıyor , ve bu programları doğru düzgün kullanamadan ya programlar sıkıntı yaratıp çalışmıyor yada uygulama sahibi çözüm buluyor .

Şunuda belirtmek gerekiyor ki bu Mozilla Firefox'un yeni çıkardığı imacros eklentisiyle oluyor ve sadece Mozilla Firefox'ta çalışıyor .

Benim kendi yaptığım makro şu şekilde işliyor . Yine online people üzerinden ;

120 kişi sayısı var bu makroda ve sadece erkeklere , yaş sınırı ve bölge olmadan diğer programlar gibi hayran oluyor ve geri dönüş bekleniyor. Bu imacros eklentisini kullanmak çok basit , sadece 1 kez play tuşuna basıyorsunuz ve kendi kendine işlemleri yapıyor size sadece beklemek kalıyor . İster bunları yaparken izlersiniz eğer istersenizde Mozilla Firefox'u alt'ta açık bırakır diğer işleriniz ile ilgilenirsiniz .. Program dendiğinde herkes korkuyor çünkü çıkan programlar çok çabuk çöp oluyor , buraya dikkat çekiyorum bunun patlama gibi bir riski yok , çünkü program değil Mozilla Firefox'un kendi eklentisi üzerinden çalışıyor . Makroyu alıyorsunuz ve TeamViewer ile ben kuruyorum , canınız ne zaman isterse o zaman çalıştırıyorsunuz . Üstelik sınır falan yok 120 kişiyi buluyor ve 20 dakika gibi bir sürede hayran oluyor , 120 kişi bittikten sonra tekrar yine sadece bir kez play tuşuna basarak bir 120 kişi daha bulup hayran oluyor ve siz sadece geri dönüş bekleyip arkadaşlık isteklerini kabul ediyorsunuz . Geri dönüş verimliliğini diğer programlardaki gibi profil resimleri belirliyor .

Makronun ücreti : 30 TL'dir .

50 liraya alınan programların verim alınmadan çöp olduğunu bir çok kişi biliyor olmalı , bu makraya 40 TL vererek istediğiniz zaman çalıştırabiliyorsunuz . Bu makroda çöp olmaz mı diyen arkadaşlarımız olucak elbet , fakat online people uygulaması kapanmadan yada uygulamada makrosuz bir şekilde doğal olarak sorun vermeden , istediğiniz zaman ve istediğiniz kadar rahatlıkla kullabilirsiniz . Fakat bu makro çalışırken Mozilla Firefox üzerinden başka işlemler yapmanız çok zordur , yeni sekme açıp tekrar bir işlem yapmanız zor . Makro çalışırken Mozilla Firefox'ta sadece facebook.com hesabınız açık olacak ve makro çalışacak .

Bazı arkadaşlar ; bölge , yaş , cinsiyet yada yaş seçimi yapamıyormuyuz diyecektir elbette . Oda özel isteklere göre ek bir ücret talep etmeden yapabilirim diye düşünüyorum .

En ince detayına kadar anlatmak istedim , umarım açıklayıcı olmuşumdur . Daha fazla detay ve makroyu satın almak için lütfen pm atınız .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5