İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Bağlantı Paylaşmada Resim Sorunu

abasaran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar.

Facebook sayfamda sitemin linkini paylaşırken belirttiğim resim önizlemesi çıkmıyor.

netten nasıl yapıldığına falan baktım ama, genel olarak meta kodları eklyerek yapılıyormuş.
onlarıda ekledim ancak değişen birşey yok maalesef.
bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Teşekkürler.

index.php 'ye eklediğim kod:
Kod:
<meta name="title" content="Lig TV  |  D Smart  |  Tüm TV Kanalları  |  www.lig-tv-izle.org" />
<meta name="description" content="Lig TV - D Smart - Tüm TV Kanallarını Ücretsiz Olarak İzleyebilirsiniz. Bizi Takip Edin ve Lütfen Arkadaşlarınızı Sayfamıza Davet Edin. TEŞEKKÜRLER" />
<link rel="image_src" href="http://www.lig-tv-izle.org/grafik/lig-tv-izle-logo.jpg" />

resimler
1 - bağlantıyı eklerkenki durum:
62776237.jpg

2 - bağlantı eklendikten sonraki durum:
80120896.jpg

okuloncesidunyam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar.

Facebook sayfamda sitemin linkini paylaşırken belirttiğim resim önizlemesi çıkmıyor.

netten nasıl yapıldığına falan baktım ama, genel olarak meta kodları eklyerek yapılıyormuş.

Teşekkürler.

Kod:
<meta name="title" content="Lig TV  |  D Smart  |  Tüm TV Kanalları  |  www.lig-tv-izle.org" />
<meta name="description" content="Lig TV - D Smart - Tüm TV Kanallarını Ücretsiz Olarak İzleyebilirsiniz. Bizi Takip Edin ve Lütfen Arkadaşlarınızı Sayfamıza Davet Edin. TEŞEKKÜRLER" />
<link rel="image_src" href="http://www.lig-tv-izle.org/grafik/lig-tv-izle-logo.jpg" />

resimler
62776237.jpg

80120896.jpg

bende aynı sorunu yaşıyorum yok mu bunun çözümünü bilen benim sistemim joomla joomlaya yönelik ayrı bir auar yapmak gerekir mi?

okuloncesidunyam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar.

Teşekkürler.

Kod:

resimler
62776237.jpg

80120896.jpg
bendede aynı sorun var benim sitem joomla nasıl halledebiliriz acaba bilen arkadaşlar yardım ederse çok sevaba girer valla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5