İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook baltayı taşa vurdu!

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
Facebook hesabınız bir gün sorgusuz sualsiz silinirse, aklınıza ilk gelecek şey bu haber olsun…

Sıradan bir yaşam süren ve bir sağlık uzmanı olan Kate Middleton, Prens William’ın nişanlısı ile aynı ismi taşıdığı için Facebook’tan atıldı.

29 yaşındaki Kate, geçtiğimiz Perşembe günü Facebook hesabına girmeye çalışırken bir sorunla karşılaştı. Birkaç başarısız denemeden sonra durumu araştıran Middleton, Facebook’un geçersiz isim nedeniyle hesabına el koyduğunu öğrendi. Haberin devamı için tıklayınız.

gok-te

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Haberin devamı için tıklamamız mı gerekiyor :eek:ha:

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Konuyu komple ekleyip altına kaynak: link diye belirteceksin depresan.
Ayrıca konuya gelince, facebook ilgimi çekmiyor hiç.

Ö-E Tasarım

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İş biraz art niyete kayrıdılmış bence depresan kusura bakma ama. Konuyu komple koyarsn sonra orjinal konusu için diye link atarsın.

Sıkıntı var sanırım ;)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
misilleme abi,
bence hiç bir sorun teşkil etmiyor, ha kaynak linki eklemişim ha buraya tıklayınız demişim, sonuçta amacı aynı, eğer ediyor diyorsan banla gitsin,

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Alakası yok senin amacın ayrı geldi bana. Ben link eklemek isteyen eklesin dedim ama bunu söylemem senin kalkıp portal gibi yazının yarısı peşine...[devamını oku] read more misali olaya girebilirsin anlamına gelmiyor. Uyanıklık yapma boş yere. Hele çocukluk yapacaksan da yap zaten ama bana ne? Ben yaptırım uygulayacağım zaman yazmam bile öyle bir mesaja cevap. Hadi diyelim ki yazdım, konuyuda kaldırırım.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
ozaman bu konu normal yani?
direk kilitlemediğine göre...

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Yok bu konu a-normal bir konu. Lütfen birinci mesajını düzenle. Şimdi saatlerce senin ile tartışacak durumda değilim.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Konu kilitlenmedi çünkü art niyet aramıyoruz, senden böyle şeyler beklemiyoruz.
Olması gerekeni söylemiş arkadaşlarımız, gönül koyacak bir durum yok ayrıca, değil mi?

Not: temanda 10 numara olmuş..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi