İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook, Etkinlik'le Binlerce Üye'ye Ulaş !

Envi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Herkesin bildiği gibi, Facebook Arkadaş önerme butonunu tamamiyen kaldırdı..

Önerinin kalkması ile, her gün çeşitli çözümler araştırılıyor bulunuyor ama sorun bir türlü istenilen kitle'de çözülemedi.

Bende şöyle bir proje geliştirdim..

Sayfanız adına bir Etkinlik açalım, üye'leride ve reklamınızıda küçük bir ücret karşılıgında biz yapalım..

Üye, sayısında sıkıntım yok Etkinlik alanına binler'ce istiyorsanız yüz'lerce üye davet edebilirim..

Ve bu davet ettiğimiz üye'ler etkinlige katılmadıkları sürece istediğiniz gibi mesaj gönderebilir sayfanızın tanıtımını yapabilir, duvarda paylaşabilirsiniz.

Örnek Paketlerimiz :

Paket 1 :

10.000 Üye Daveti
%80 Kapsamında Bayan Üye
Gerçek Profillerden Önerme (Kesinlikle Fake Değil)

10$ Her 1 K üyeye 1$ Alıyoruz..

Paket 2 :

20.000 Üye Daveti
%90 Kapsamında Bayan Üye
Gerçek Profillerden Önerme (Kesinlikle Fake Değil)

20$ Her 1 K Üyeye 1$ Alıyoruz..

Paket'ler devamı var, 200 Bin üyeye kadar çıkmaktadır.. Şuanda en uygun paket'lerimizi kampanyaya sunduk, geri dönüşüm kesinlikle gerçekleşecektir, gerçekleşmezse paranızı geri iade ediyorum..

Yeni Üye'lerden İlk Önce Ödeme Alınır, Sonra İşe Başlanır.
Eski Üye'lerin İlk Önce İşini Yaparız Sonra Ödeme'yi Alırız.

UykusuzNagme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Yani kısacası şimdi senden 2 k üye istesek çekebilir misin sayfamıza misal olarak soruyorum 2 k üye çekebiliyor musun ?

Envi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Yani kısacası şimdi senden 2 k üye istesek çekebilir misin sayfamıza misal olarak soruyorum 2 k üye çekebiliyor musun ?

Etkinlik alanına, 10 K Üye alıyorum Paket 1'de bahsettigim gibi, onlara istediğiniz gibi sayfanızın tanıtımını mesaj olarak yolluyorsunuz..

1 Hafta içinde bir kaç kişiyle çalıştım, geri dönüşüm bir çok kişide geldi..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi