İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Görüntülü Arama Başladı !

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
Facebook'ta Görüntülü Konuşma Hizmeti Başlamıştır

Facebook Chat kısmından videolu görüşme artık mümkün! Facebook+Skype işbirliği ile geliştirilen uygulamaya www.facebook.com/videocalling şu linkten ulaşabilirsiniz.

Facebook Görüntülü Konuşma Kurulumu:
1) http://www.facebook.com/videocalling şu linke tıklayın ardından "Kullanmaya Başla" tıklayın.
2) Görüntülü konuşma yapmak istediğiniz kişiye tıklıyorsunuz ve ilk aramaya özel FacebookVideoCallSetup.exe adlı bir uygulama indiriyor.
3) Bu 400kb'lik küçük dosyayı kurduktan sonra kişi listenizden görüntülü konuşma yapmak istediğiniz kişiye tıklıyorsunuz ve fotoğrafta görüldüğü gibi konuşma penceresindeki "Video araması başlat" tıklıyoruz.

ÖNEMLİ: Görüntülü konuşma hizmeti ile konuşmak istediğiniz kişide de bu kurulumlar tamamlanmış olması lazım.

Not Alıntıdır. Ama kendim denedim :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
geçen gün denemiştim sırf .exe indirtiyor diye vazgeçmiştim, bence indirtmeden bişeyler yapabilir

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
İndirdim denedim şafak abi kameranın açılması için gerekli eklenti o :) Baya beğendim ben :)) Msn'nin ömrü tükendi artık :D

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
Evet kamera ufak boyutta üzerine gelince biraz büyütülüyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5