İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Güvenliğinizi Kendiniz Belirleyin..

ogulcanturhanlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Facebook-Security.jpg

Merhabalar..
Uzun zamandır böyle bilgi amaçlı yazı yazmıyordum.Bu tarza tekrardan dönmeye başlarken son zamanda en çok problem çıkan “FACEBOOK GÜVENLİĞİ” ile dönmeye karar verdim.
Sosyal medyanın lideri konumundaki Facebook profilinizi 3. şahıslardan korumak elbette ki her kullanıcının istediği şey. Fakat bazen elimizde olmayan durumlar ile 3. şahıslar bilgilerimize erişebiliyorlar.Şimdi onları kapatmanın yollarını paylaşacağım sizlerle…Facebook gibi bir sosyal platform elbette ki çok saldırı alan, çok iyi korunması gereken bir platformdur.Kendi güvenilirlikleri açıklanmasa da yöneticiler tarafından eklenilen Gizlilik Ayarları güvenliğe önem verildiğini gösteriyor..Şimdi sizlere güvenlik için temel bilgileri aktarıp gizlilik ayarlarından bahsedeyim..
Tamamını Gör...
Klavyeden.com'dan Alıntıdır..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5