İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook hesabına arkadaş/abone kasma yöntemi/gizli metod

small46

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Facebook Hesabına Bir Ayda 20.000 Kişi Eklemenin Mümkün Olduğunu Biliyor musun? başlığıyla tanıştım bu ürünle sonra şöyle devam ediyordu ''Çok gizli bir metod ile facebook arkadaş listenizi genişletmeyi öğreteceğimiz bu eğitim kitapçığında ,otomatik olarak kısa bir zamanda binlerce abone ve hayrana istediğiniz şekilde sesinizi duyurabileceksiniz.Tarafımdan üç aydır test edilen bu sistem %100 başarıya ulaşmıştır ve şimdi sizlerle paylaşıyorum.Artık hiç kimse sanal dünyada kaybolmayacak.Bu eğitim kitapçığında yazılanları anlatıldığı şekilde uyguladığınız takdirde bir ay gibi kısa bir sürede,facebook profilinize 20.000 hayran ve obonenin geleceğini garanti ediyorum.''
Aldım bu eseri aynen denildiği gibiydi.Çok memnun kaldım siz de göz atmak isterseniz TIKLAYIN
:mad:

skorly

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeşim video sorunlu ve kandırmaca uygulama

- - - -Güncellendi - - - - - -

kardeşim video sorunlu ve kandırmaca uygulama

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5