sohbet odaları

Facebook Hesap Silme (Kapatma) – Nasıl Yapılır?

Noventa

Profesyonel
Bilgiler
Katılım
3 Temmuz 2016
Mesajlar
122
Reaksiyon
5
Puanları
0
Yaş
27
88 Aydır Üye
Facebook Hesap Kapatma Nasıl Yapılır?
Kalıcı olarak facebook hesap kapatma seçeneklerinden yararlanmak için, öncelikle bilgi, yazı ya da fotoğraflarınıza bir daha erişemeyeceğinizi bilmeniz gerekmektedir. Hesabınızı kapatmak için ise şu adımları izlemeniz yeterlidir:
  • Sağ üst kısımdan Ayarlar sekmesine gelin.
  • Ayarlar kategorisinde üst kısımda yer alan Facebook Bilgilerin kısmına tıklayın.
  • Oradan en altta Hesabını ve Bilgilerini Sil yazısının sağ kısmındaki Gör sekmesine gelin ve oradan da Hesabı Sil’i işaretleyin.
Kalıcı Olarak Facebook Hesap Silme Linki
Facebook sosyal medya hesabını kısa süre içerisinde ve uğraşmadan silmek isteyen kişilerin ihtiyaç duymuş olduğu facebook hesap silme linki özellikle mobil cihazlar üzerinde oldukça avantaj sağlamaktadır. Saniyeler içerisinde ilgili sayfaya gelmek için buraya tıklamanız ve açılan sayfada da Hesabı Sil seçeneğini işaretlemeniz, başarı ile hesabınızı kapatmanızı sağlayacaktır.
 
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst