İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook hesapları 3 gün kapanacak

• Konbuyu başlatan makalin88
  • Başlangıç tarihi

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Hz.İbrahimi ateşe attıklarında küçücük bir karınca bu ateşi söndürüp, İbrahimi kurtarmak için ağzında su taşır. Onu görenler der ki; “ hiç bu suyu ile kocaman ateş söner mi?” Karınca: “sönmeyeceğini ben de bilirim, ama ben safımı belli ediyorum.” der.

+11
Komik bi video paylaşınca begenen!!!! Şarkılara vs yorum yapan ve beni hiç facede yanlız bırakmadığına inandığım onlarca arkadaşımdan bir adedi bile kapatma kararı ile ilgili paylaşımımla ilgilenmemiş bile:((((Çok üzüldüm (farmville tarlaları nolur sonra mazallah)
Karıncaların coğalması dileğiyle...

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 günlüğüne kapatmak bence çözüm değil. 4. gün tekrar geri grilecekse bir anlamı olmaz bu protestonun.

Ayrıca meydanı bu tip insanlara bırakmak onları sevindirir. Kaldı ki adamlar 10-13 nisan arasını bayram ilan etmişler. Daha farklı yollar bulunmalı.

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
ben bu haberden sonra hesabımı tamamen kapatıp bir daha facebooka girmemeye yemin ediyorum.benim derdim HZ.ALLAH benim derdim HZ.Muhammed S.A.V dir eğer bu yahudilere çanak tutacaksanız sizde bu haberden sonra 3 gün sonra girersiniz..
şimdi, facebooka girip hesabımı tamamen kapatılmasını isteyeceğim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5