İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Kapanacak İddaaları Yalan Çıktı !

MtnDmndg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Facebook Kapanacak İddaaları Yalan Çıktı !

[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]15 Mart'ta Facebook'un kapanacağına dair legalparalar ile çalkalanan internet alemi bu dedikodununda yalan olduğunu kısa sürede anladı.Facebook Yönetimi Facebook ve Twitter üzerinden yaptığı açıklamada :[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]''[FONT=&quot] We didn't get the memo about shutting down, so we'll keep working away like always. We aren't going anywhere; we're just getting started.[/FONT](Facebook'u kapatma hakkında notlar almadık, bu yüzden her zamanki gibi çalışmaya devam edeceğiz. Hiçbir yere gitmiyoruz; daha yeni başladık.) '' [/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]dedi.[/FONT]

[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]Yapılan Açıklamalara Aşağıdaki Linkler Üzerinden Ulaşabilirsiniz.[/FONT]

[FONT=&quot] http://www.facebook.com/facebook/posts/100307470046094

http://twitter.com/facebook/status/24237901457920002
[/FONT]

[FONT=&quot]Bizden söylemesi,her duyduğunuza inanmayın :)

Kaynak
[/FONT]​

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Böyle birşeyin zaten yalan olduğu belliydi. Adamlar niye kapatsın ki. Ondan ziyade bir sürü rakipleri varkende çok zor.

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Ben kapanıcağına dair bir haber duymamıştım bile :)

MtnDmndg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kapansa daha hayırlı olurdu
yüzlerce yuva yıktı bu face book :)

Bende Aktifim Facebookta Ama Bizi Asosyal Yaptı Bu Büyük Siteler :D Ama Birde İşin Ticari Boyutu Var.7.8 Milyar Dolarlık Bir Site Facebook :) FB.com'u Sanırsam 5 Milyon Dolara Almışlardı Geçenlerde.Buda Kapanmaktan Ziyade Daha Fazla Hırsla Daha Fazla Rekabetle Yollarına Devam Edeceklerini Gösteriyor :)

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Facebook kapanıp yerine manav açılacakmış, Kapalıçarşı'da da bir yer açıp turistlere yönelik satış yapacaklarmış. Milyar dolarlık bir şirketle uğraşmaktan artık çok yorulmuşlar, minimalizmi benimsemişler zaten. Yaşlanınca da Datça'ya yerleşip zeytin yetiştireceklermiş...

Ha, Facebook domainini de r10'dan 1TL fiyatla açık artırmaya sunup 500 lira hemen al fiyatı vereceklermiş...

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Keşke günün birinde kapansa bu Facebook,

Millet artık resmen 24 saat bu Facebook'a takılmaya başlayacak yakında,

Bu Facebook yüzünden sosyal hayat felan kalmadı.

5DEL1

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Bu haberi duymadım fakat benim duyduğum facebook'a ait 70 den fazla davanın kapatma ile sonuçlanıp fakat TTNetin müşteri kaybetmesinden dolayı bahaneler öne sürerek kapatmaması ve face'ye karşı telif haklarıyla ilgili yeni bir davanın açılacağını ve bu davadan çıkan kararı TTNet uygulamak zorunda kalacağını duymuştum.

Kapansada biraz sosyalleşsek :D

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Abicim insanları rahat bırakalım, bunu seviyorlarsa yapsınlar yani sosyal olacak insanı Facebook engelleyebilr mi? Kaldı ki Facebook bazı insanların sosyalleşmesine de yardım ediyor, bazı gruplar kuruluyor, buradan insanlar buluşuyor ve sosyal sorumluluk projelerine imza atıyorlar daha dün böyle bir haber okudum.

Benim de Facebook'um var ve neredeyse orada hiç vakit geçirmiyorum. Demek ki tercih meselesi. Niye kapansın ya Facebook? Niye gıcıksınız bu siteye?

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Bu haberi duymadım fakat benim duyduğum facebook'a ait 70 den fazla davanın kapatma ile sonuçlanıp fakat TTNetin müşteri kaybetmesinden dolayı bahaneler öne sürerek kapatmaması ve face'ye karşı telif haklarıyla ilgili yeni bir davanın açılacağını ve bu davadan çıkan kararı TTNet uygulamak zorunda kalacağını duymuştum.

Kapansada biraz sosyalleşsek :D

Mahkemeden, Facebook ile ilgili kapatma kararı çıkacak ve TTNet buna izin vermeyecek öyle mi?

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
bu salak habere gerçekten inanan vardıysa aklından şüphe etsin. 50 gr beyne sahip bir kişi inanmaz buna. milyonlarca dolar para basan bi yer kapatılır mı durduk yere?

not: yukardaki haberde kapanma mevzusu devlet ya da mahkeme kararıyla değil bizzat yetkilisinin insifiyatiyle kapatmaktan bahsediliyor.

5DEL1

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Mahkemeden, Facebook ile ilgili kapatma kararı çıkacak ve TTNet buna izin vermeyecek öyle mi?

benim duyduklarım bu yönde ama kaynak avukat :) bazı şeyleri bizzat yaşayınca bazı şeylere hak vermek durumunda kalıyorsun
sırf facebook için evine internet alan müşteri sayısı yüzbinleri geçmiştir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi