İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook kapanmalı mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

campolat23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Facebook kapatılsın.Neden ?
Facebook Kapatılmasın. Neden ?

Görüşlerinizi bekliyorum.

cadobay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
neden kapatılsın ? birşey oldu benim mi haberim yok

hitmans58

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Bir Webmaster olarak kapatılmasını isterim, insanlar oraya gömülüyor ve baska sitelerde sörf yapmıyorlar, kapatılması gibi bir durum söz konusu oldugunda, emin olun şu an da aldıgınız, hitlerin 3-4 katı hit alacaksınız, olaya birde bu acıdan bakın

webmasterrrrr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
fb.com u aldı adamlar niye kapatsınlar.
kapanırsa arkdaşlık sitelerinin işine gelir.

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
kapanmasını isteyen sınırlı kişiden biriyim :D neden derseniz de birsürü amele abaza vs. vs. facebook u amacından çıkartıyor.İnsanlar olduğundan farklı görünmeye çalışıyor vs.vs

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
ben iki soruyuda seçip yorumlamak istiyorum.
Facebook kapatılsın.Neden ?
-Çevremdeki insanların bana sürekli işte face'in varmı, Resmimi beğenir misin bi yorumlasan be kardeşim demesinden sıkılmış biriyim.Facebook kullanmanın zorunlu olduğu kanaatinde olan ve iletişim adresi değilde bana facebook'tan ulaş diyen bir toplumun parçası olmaktan korkan bir insan olduğum için kapatılmalı bence.Kapatılmasa bile ne bileyim bir yaş sınırı koyulsun.Tc ile üyelik yapılabilsin.Amaç kaliteli sohbet,paylaşım aynı zamanda gizlilikse insanlar telefon numaralarını rahat bir şekilde duvar denilen ilkel aletlerine yazıyorlarsa kaydolurken tc verebilir diye düşünüyorum.Dünyada bulunan 6,5 milyar insandan kac tanesi internet kullanır bilmiyorum ama 500 milyon kadarı bu siteye üye ise ve yarısı bu siteye uğramıyor ise türkiyemin güzel insanlarından 22 m (yanılmıyorsam) insan internete bağlıysa ve çoğuda facebook kullanıyorsa %80i facebook un zorunlu olması kanaatinde ise kapatılsın diyorum.Çocukların yada 18 yaşında çocuk kalanların bu sitede xD yapmasını istemediğim internette farmville hilesi aranmamasını istediğim ve televizyon izlediğim zamanlarda her programda facebook linklerini verip bize burdan ulaşın demesinler diye kapatılsın diyorum.
Facebook Kapatılmasın. Neden ?
Sosyal ağları cidden sosyal ağ olarak kullanan insanlarında var olduğundan haberdar olduğum ve bu zihniyette kişilerin iyinette çok olduğunu bildiğim için kapatılmasın diyorum.

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
Etik olarak; kapatılması taraftarıyım. Ama sosyal açıdan bakacak olursak; bu tartışmayı yapmamız bile saçmalık..

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
- Kapatılsın -
Çünkü orada gömülüyorlar ve evet sörf olmuyor, forumlar popüleritesini, diğer sistemler de kullanıılarını yitirmeye başladı iyice. YouTube'un bile hitleri düşmüştür Facebook sayesinde.. Ya da yeni bi sistem olsun Facebook'u alt eden tamamdır.

- Kapatılmasın -
Çünkü facebookta herşeyi istediğiniz gibi düzenleyebiliyorsunuz. Kendinize ait bir anasayfa. İsterseniz takımınızdan, dünyadan, müzikten son haberler, genel haberler. Tek tık ötede oluyor. Yıllardır bunu pek çok insan düşündü ama yapamadı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5