İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook MultiLike v1.0 (Tek Tıkla Herşeyi Beğenme Programı)

ByK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Baştan söylüyorum, spam yada şu bu ile ilgisi yoktur. Programı kendim yaptım tanıtmak amaçlı da bu konuyu açtım fakat link veremiyormuşum bende noktalı yazdım umarım sorun yoktur.. Şimdi programımı tanıtayım;
Bu programın ana amacı tek tık veya tuşla bulunduğunuz sayfadaki bağlantı ve durumları beğenmektir.. Programı tanıtayım.
Bu 200 Kb'lik program ile Facebook'a girdiğinizde tek tık veya tuşla herşeyi beğenebilirsiniz. Programın kullanımı basittir. Sadece tıklayıp çalıştırın, sonra Facebook'a girin. Ekrandaki Yönetim Penceresi'nden de istediğinizi yapın.

#Özellikler
~Her Şeyi Beğenme
~Her Şeyi Beğenmekten Vazgeçme
~Bulunulan Sayfayı Beğenme
~Gelen Arkadaşlık İsteklerini Onaylama
~Seçmeli Olarak Herşeyi Paylaşma
~İstatistik Tutucu (Kaç Like,Dislike,Paylaşım Görüntüleme vs Yapıldığını Yazar)
~Auto Upgrade (Oto Sürüm Güncelleme)

#Oto Sürüm Güncelleme
Evet bu yeni özellik sayesinde bu konudaki 200 kb boyutlarındaki programı indirmediniz size yeterli olacaktır. Siz programı kullanırken eğer yeni bir sürüm çıktıysa sağ altta bir bildirim penceresi görünecektir.
Bu bildirimi kullanarak programı güncelleyebilirsiniz, güncelleme sırasında bildirim gizlenip gösterilebilir veya güncelleme iptal edilebilir. Ayrıca isterseniz Yönetim Penceresi'nin başlığına sağ tıklayarak İstatistikler'i görebilir ya da Sürüm Denetleme yapabilirsiniz.
Denetleme sonucunda yeni sürüm olup olmadığını program size bildirecektir.

#İndirme
htt.p ://ww w.host-a.net/u/bykotuson/facebook_multilike.rar

#Ekran Görüntüsü
htt .p:// d1203.hizliresim.com/v/1/358wn.png

#Virüs Total
htt. ps://ww w.virustotal.com/file/010ce675c9c8ca38489f043a248be6c7f8eca449daf1717bcf24383c70dfb873/analysis/1330635818/

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5