İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Otomatik Paylaşım Programı ! ÜCRETSİZ !

birz4man

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese Merhaba,

Sizlere, Tüm gruplarınızı ve sayfalarınızı otomatik listeleyen ve bu listelerde de otomatik paylaşım yapmanızı sağlayan Help To Share programını tanıtmak istiyorum.

Şu an 400 den fazla aktif kullanıcısı bulunan programın, bir çok özelliği bulunmaktadır. Resimli link paylaşımından tutunda video paylaşımına kadar her türlü paylaşım imkanı bulunmaktadır .

Sitemizde Canlı Destek Vardır ! Sorularınız Olursa Sitemiz Üzerindeki Canlı Destek ekibimize sorularınızı sora bilir ve hatta programı kuramazsanız tüm kurulumu canlı destek ekibimize yaptıra bilirsiniz.

Teknolojioku.com tarafında ayın yazılımı seçilmiştir !

Ücretli ile Ücretsiz arasındaki tek fark, Ücretsiz kullanan arkadaşların her paylaşımında aşağıda ki örnekteki gibi HelpToShare ile paylaşılmıştır yazması. Bundan Başka bir sınırlama şu anlık söz konusu değildir.

Programın Resmi Sitesi : Help To Share

Programı Kısaca Tek Bir resimle özetlemek istiyorum.

9pWPp9.png

Özellikleri :

- Otomatik Tüm Katıldığınız Gruplarınızı Listeler,
- Otomatik Tüm Beğendiğiniz Sayfaları Listeler,
- Resimli Link Paylaşa Bilme Özelliği
- Video paylaşa bilme özelliği
- Zaman Ayarı Yapabilme Özelliği

Referanslar (Ücretsiz kullanıcılarımızdan bir kaç tane foto)

78W3XN.png

PE2J6O.png

Z1joQ3.png

Programdan Görüntüler,

1.png

2.png

5.png

3.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5