İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

facebook profil sorunu

bygokhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar kendi profilimi editliyom nerde calistigimi hangi okulla gittigimi falan yaziyom kendi profilime baktigimda cikiyolar ama arkadasimin facebookunda bakinca cikmiyolar ? Yardimci olurmusunuz tesekkurler.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Facebook'ta Bağlantı Kurma
Arkadaşlarının seni Facebook'ta bulmak için kullanacağı temel bilgileri kontrol et Ayarları Gör

baştaki ayarlarda var
link verecektim ama benim profilim çıkabilir diye vermedim

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Benimde bir sorunum var profilim eskiden direk duvarıma geliyordu arkadaşlarım ama artık otomatik ilk bilgilere gidiyor nasıl düzeltirim?

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Arkadaslar kendi profilimi editliyom nerde calistigimi hangi okulla gittigimi falan yaziyom kendi profilime baktigimda cikiyolar ama arkadasimin facebookunda bakinca cikmiyolar ? Yardimci olurmusunuz tesekkurler.

Gizlilik ayarlarından hangi bilgilerinin kimlere görünmesini veya görünmemesini istiyorsan ayarlayabilirsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5