İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Reklam Uzmanı Alınacak 2500TL+Ssk+Yemek+Prim+Özel Sağlık Sigortası

OnR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
:D 2500 tl günde 200 hesap zaten güne 1000 tl kazanır o 200 hesabı açtıktan sonra :)

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Bunları tek kişimi yapacak :S

200 hesabı gectim birde 20-50 adet site varmış bunları reklam+ seosu ,,bir dünya ekstra iş..Baltalamak gibi olmasın ama kardeşim androit lazım bunu yapmaya ..

Tek kişiye yapamayacağı dunya kadar iş yerine 3 kişi bulup aylık maaş miktarını düzenleyin daha mantıklı bence

cepfoni.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eklemeyi unuttuk , elinin altına iş yaptıracağı eleman verilecektir.
Ayrıca Seo optimizasyonu yavaş yavaş yapacaktır.

Bu departmanda çalışan elemanımız mevcuttu fakat anlaşmazlık yüzünden yolları ayırdık.

Ayrıca 2500 TL yi az görenlere sözüm yoktur.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
eklemeyi unuttuk , elinin altına iş yaptıracağı eleman verilecektir.
Ayrıca Seo optimizasyonu yavaş yavaş yapacaktır.

Bu departmanda çalışan elemanımız mevcuttu fakat anlaşmazlık yüzünden yolları ayırdık.

Ayrıca 2500 TL yi az görenlere sözüm yoktur.

2500 TL az değil ama 10 kişinin işi 1 kişiye yüklenmiş:D Adam bu kadar şeyi tek başına yapabilse zaten 10000 den aşağı kazanacağını sanmıyorum normalde.:)

cepfoni.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben sitelik eleman arıyorum eski uzmanımız 60 sitelik pratikliğe sahipti. bu kadar şeyi tek başına yapıp tek tek satmaktansa müşteri aramaktansa sabit maaşla çalışmak daha iyidir tercih meselesidir. eğer böyle bir tecrüben varsa gel seni alalım 5000 tl ye.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
ben sitelik eleman arıyorum eski uzmanımız 60 sitelik pratikliğe sahipti. bu kadar şeyi tek başına yapıp tek tek satmaktansa müşteri aramaktansa sabit maaşla çalışmak daha iyidir tercih meselesidir. eğer böyle bir tecrüben varsa gel seni alalım 5000 tl ye.

Benim o kadar teknik bilgim yok ancak bu kadar işin altından tek kişi zor kalkar. Belki eski uzmanda kaçmıştır adamcağız:D

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Bişi yok orda.Özel sektör bu kimseyi yatırmazlar.Tek face profiller abartı olmuş onuda ver yandaki elemana uğraşsın tüm gün (tabi hayatta hergün 200 profil açamaz:D)

İnsanlar özel sektörde bunları hatta daha fazlasını yapıp çalışıyor ;) Boşuna yakınmıyor millet...

ResSam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maaş güzel, yalnız şu profil işlemleri yüzünden ilgi olmayabilir. tavsiyem maaşta oynama yapıp sadece bu profil ve hesap açma işlemleri için ikinci bir kişi tercih edin, bu iki kişi sürekli birlikte çalışsın daha mantıklı olur

1 elin nesi var 2 ... :))

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
+verilecek kaliteli elemanla bu iş yapılır ancak o 2.elemanı bulmak biraz problem.
Maaş ve iş uygun.
Ve eğitim de verilecekmiş, kabaca olsa da...
Özel sektör can çıkartsa da öldürmez

cepfoni.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
özel sekter evet ama her türlü imkan yok. kendi işi gibi çalışacak. elinin altına zaten eleman verilecek yük olacak işleri yaptırması için. sadece kendisi tekniklerini kullanacak ve son adımları atıcak.

kafkamarket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu arkadaşı tanırım meşhur uğur mencik bol keseden 5000+ maaş la çalışacak adam arar, 20- 50 arası dediği sitelerin hiç biri çalışmaz ya bakımda ya da domain uzatma süresi dolmuş, bu tarz mesajlara itibar etmeyiniz.
3 tane çalışan sitesinin linkini vermesini isteyiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5