İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook resimlerimizi yayınlayacak!

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Merhaba arkadaşlar, aşağıdaki mesaj dolaşıyor facede, olayın aslını bilen var mı acaba?

Facebook cuma gününden itibaren tüm özel resimlerimizi yayinlama hakkina sahip . O yüzden profilinizdeki reklam bölümünü Kilitlemeniz gerekiyor. Simdi: sağ üst köşeden "Hesap " a tıklayın,"Hesap Ayarları"- " Facebook reklamlari " da 3.şahıs ları tıklayın ve " Sadece arkadaslarim " yazan yeri " Hic kimseye " cevirin . Son olarak " Degisiklikleri kaydet " e basmayi unutmayın.

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Bu yüzden benim hiç Facede özel resmim yok :)

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Bir arada facebook kapanacak diye bir söylenti çıkmıştı.Açıkçası benim pek itimadım yok bu habere.Facebook bizim resimlerimizi neden yayınlasınki? Farzedelim yayınladı.Nerede yayınlayacak ne kazanacak? Aksina prestij kaybı yaşar.Bence bu haberin üzerinde çok durmayın..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi