İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook RSS Uygulaması ( Web sitenizdeki konuları Üyelerin Profilinde Paylaşır )

StarB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Facebook RSS Uygulaması

Neler yapar.

Uygulama Üyelerinin Profiline, [HIGHLIGHT]Web sitenize[/HIGHLIGHT] yeni eklenen konuları RSS yöntemiyle çeker ve [HIGHLIGHT]kişinin profilinde paylaşır.[/HIGHLIGHT] Ve bu şekilde hitinize hit katarsınız. 100.000 üyeniz olsa. her 1 üyenin en az 200 arkadaşı olsa. Rakamları tahmin edebiliyorsunuzdur :)

-Scripti Kendi hostunuza kuruyorsunuz.
-FB Profilinizden uygulama oluşturup hazır hale getiriyorsunuz.
-İstediğiniz kadar site ekleyebiliyorsunuz.
-Uygulamayı kabul eden FB Üyesinin profiline tam erişim sağlar
-Web sitenizin RSS sin den çekilen konular Veritabanına kayıt olur.
-CRON JOP ile her 15 dk da bir Web sitenize yeni eklenen konular veritabanına kayıt olur.
-Yönetici, Uygulama adresindeki [HIGHLIGHT]UYGULAMAYA GİT[/HIGHLIGHT] butonuna bastığında bütün uygulama üyelerinin profillerine RSS ye yüklenen son 2 konu sırasıyla paylaştırır.
-Konuları varsa resimleriyle beraber çekiyor fakat. Sitenizin temasına göre facebook kafasına göre resim kabul edebiliyor. Bunu Temanızı düzelterek halledebilirsiniz. Demodaki sitede kafasına göre resim çekiyor sizi yanıltmasın.
- İZİN VER bölümünü geçtikten sonra kişinin profiline ve aynı zamanda oan bütün üyelerin profiline son konuları yolluyor. Sonra sonuç olarak kodları karşınızda gösteriyor. Orada panik yapmaya gerek yok :)

Web siteme devamlı konu girişi yapmadığımdan örnek olarak cnnturk.com un rss adresini aşağıdaki uygulamaya ayarladım. Denemeyi aşağıdaki linkten yapınız.

[HIGHLIGHT]UYGULAMA ADRESİ[/HIGHLIGHT]
http://www.facebook.com/apps/application.php?id=131333476911213

Denemeyi yaptıktan sonra hemen Profilinize gidin :)

Facebook Uygulamasının kurulumunu bizzat ben yapacağım.

ÖRNEK :

uygulama.jpg

MSN : [email protected]

Fiyatı = 75 Tl dir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5