İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Safya Resmi (Sadece 1$)

MDs`

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Yeni Referans:

akmzikeglence.jpg

HostLife

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Siprariş verildi...

Demo sunuldu...

Ödeme yapıldı...

Teslim alındı...

Hayırlı çalışmalar, teşekkürler...

iyek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunlar hep kendi tasarınız demi. yani ben size bir facebook adresi versem ona uygun tasarım yapabilirmisiniz. yani neye göre resimleri belirliyorsunuz

MDs`

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Tabiki kendi tasarımlarım.Sayfanın içereğine göre resim felan buluyorum.Bunları harmanlayarak bir de hayal gücünü katarak tasarımlar çıkıyor :) Bir kurum,site felan ise yazı tiple bilindik oluyor,eğlence sayfası içinse değişik yazı tipi kullanıyorum.Photoshop kullandığım için bir çok özellik ekleyebiliyorum :)

MDs`

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Hesap açmak için yaş sınırı yok.Benim bildiğim bu ve birçok arkadaşım var.Sadece kredi kartına para aktarımı gibi işlemlerde kart bilgisi gerek.Ama burada paranızı biriktir sonrada birisi aracılıyla parayı gönderirsiniz :)

Ekleme: Yeni Referans(Berker09):

canmbabam2-1.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5