İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Sahte Durum Beğendirme 2 Milyon Kişi

GrameL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Facebook durum beğendirme ile arkadaşlarını kandırabilirsin…

Tam yerindesin o zaman… Şimdi sizlere göstereceğim taktik sayesinde arkadaşlarınız biraz şaşıracaklar…

Daha sonra nasıl yapıldığını muhakkak anlayacaklardır.Şimdi sizlere göstereceğim..

Çoğunuz Öğeyi Denetle’den yapıldığını düşünecek fakat öyle yapılmadı. Öyle yapılmış olsaydı arkadaşlarınız sayfaya girdiğinde beğeni sayısı normal olarak gözükürdü… Neyse anlatmaya başlıyorum…

http://neasmore.com/wp-content/uploads/12341.png

Gördüğünüz gibi 2.534.523 kişi bunu beğendi yazıyor… Photoshop veya öğeyi inceleme olmadığını tekrarlıyorum.. Hatta facebook sayfamızın linkini vereyim bakmak isteyen arkadaşlara . Tıklayınız

Nasıl Yapılır?

Öncelikle sayfa oluşturuyoruz. Sayfa oluşturmak için Tıklayınız
Sayfanın adını ne kadar beğeni gözüksün istiyorsanız o kadar kişi yazıyorsunuz…
Örnek : 2.434.343 Kişi
Sayfanızın adının sonuna Kişi yazmayı unutmayın.
Daha sonra sayfayı oluşturuyoruz…
Facebook Anasayfa butonunun sağında ki ok’a tıklıyor ve sayfamızı seçiyoruz…
Arama yerine kendi adınızı yazarak durumlarınızı beğendiğinizde aynı resimde ki gibi gözükecektir :)

Kaynak : NeasMore

iyek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel taktik ama sizden sonra bunu birisi beğenirse beğeni sayısı 2 olacak. Aslında bunu beğenmenin de önüne geçilse...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5