İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook Sayfa beğen para kazan müthiş

Rayjon32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bir kaç arkadaşım denemişler ödeme kanıtıda var arkadaşalr isteyene pm ile resmini yollarım önce kayıt oluyoruz sonra oradaki Like kutucuklarına tıklıyoruz confrim diyip beğen diyoruz 1 punkte geliyor 50 punkte = 4.50$ günde 28 punkte civarı bişey yapma imkanınız var yarın kendi ödememide koyacağım
linkler;

refsiz link :ağla::ağla::ağla: Facebooktausch.de | Facebook Seiten und Likes tauschen
Refli Link: :msp_biggrin::msp_biggrin::msp_biggrin::msp_biggrin: http://www.facebooktausch.de

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
50 punkte = 4.50$ degil 100 punkte 2,22 € verdigin bilgi yanlıs ayrıca Hic ugrasmayın :) ödemeyi 250 puanda veriyo :D 250 ye geldim ödeme istedim :D Alman hesabı degilsin dedi hesabımı kapattı :D bos işler bunlar

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Gereksiz tartışmalar silinmiştir. Konulara kullanıcıyı uyarma amaçlı mesaj atamazsınız. Devam ettiğiniz takdirde forum kurallarındaki cezalar uygulanacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5