İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook - Sayfa Beğenerek Para Kazanmak (Bedava e-Kitap!)

aktifnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Merhaba,

Facebook, oldukça büyük bir potansiyele sahip olmakla beraber, doğru kullanıldığında yüksek kazançlar elde edebileceğiniz mükemmel bir alandır.

Bu e-Kitap 'ta, Facebook Beğen (Like) özelliğini kullanarak nasıl para kazanılacağını göreceğiz.

i5290444_fbsbpk.png-k

Sayfa Sayısı : 12

Kod:
[B]Download :[/B]
http://git.kazanckitaplari.com/click.php?id=1

bwazz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birşey sorabilir miyim? likedwin paypala yatırırken istediğimiz adrese mi yatırıyor yoksa kayıt olduğumuz facebook adresine mi?teşekkürler.

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
birşey sorabilir miyim? likedwin paypala yatırırken istediğimiz adrese mi yatırıyor yoksa kayıt olduğumuz facebook adresine mi?teşekkürler.

ben cevap vereyim :) likedwin kayıt olurken verdigin adresi paypal'a hesap olarak eklettiriyor sana... ödeme kayıt oldugun emaile geliyor ama normal pp na gecebiliyoruz yalnız bi sorun var fb likedwin sayfası kapandı:) en azından kapanmıştı

aktifnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
ben cevap vereyim :) likedwin kayıt olurken verdigin adresi paypal'a hesap olarak eklettiriyor sana... ödeme kayıt oldugun emaile geliyor ama normal pp na gecebiliyoruz yalnız bi sorun var fb likedwin sayfası kapandı:) en azından kapanmıştı

sayfa açık?

Kriptex

1
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yaptigi hizli donusler nedeniyle konuyu acan arkadasi tebrik ediyorum umarim konusuyla hep aktif olarak ilgilenir.

ahmetygt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam 30 tl demissin acaba bu 30 tl hemen mi oluyor yoksa senede mi?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5