İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook sayfa doğrulama

2pac

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
facebook-sayfa-dogrulama-2.jpg

belli bir üyeyi geçtikten sonra facebook sayfalarımızda bu doğrulatmayı istiyormuş. arkadaşlar ben siteme beğen butonu koydum ama site blogspot bedava yani. sayfalarımıza parayla alınmış @domain.com mailine sahip yönetici eklememiz lazımmış. bunu doğrulamanın başka bir yolu yokmudur illa paralı sitemi açmak zorundayız. sayfamın henüz 6k üyesi var ama her an isteyebilir böyle bişeyi belli olmaz.

bigado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
bu resmi nerden aldın bir internet sitesindenmi?böyle birşeyin olduğuna inanmıyorum sayfası olan bir çok arkadaşım var 100 bin sayılı olanda var ve şimdiye kadar böyle bir uyarı almadı.yani bu uyarıyı alan kimseyi tanımıyorum ve duymadım.şöyle bir durum var sayfayı açarken hangi kategoride açtığın önemli.ozaman seçilen kategorinin gereği yapılmalı.facebook yardım-sayfalar kısmındaki bilgileri okuduğunda sayfaların amacı hakkında daha detaylı bilgi alabilirsin
http://www.facebook.com/help/?page=904

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5