İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook sayfa doğrulaması ( mavi tık ) yapılır

TarikDak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar, daha önce sizlere açıklamış olduğum simge talebi sayfasından ön bilgiyi buraya tıklayarak alabilirsiniz.

Facebook iki adet doğrulanmış simge veriyor sayfalara mavi ve gri olmak üzere.
Mavi tik ünlüler, sanatçılar, yazarlar, sporcular, oyuncu ve yönetmenler için verilen doğrulama simgesidir. Gri tik ise yerel işletmeler için kullanılan bir doğrulama şeklidir. Müşterilerinin doğru sayfanın paylaşımlarını takip ettiğini güvence altına almak için oluşturulan bir onay şekli. O da yakın bir zamanda çıkarıldı.

Bir çok istek geldi hepsine yardımcı olamadım çünkü sayfa etkileşimleri çok düşük ve facebook'un yüzüne bakmayacağı sayfalar için benden yardım isteyen arkadaşlarımız oldu.

Şimdi sizlere sunacağımız hizmet profesyonel ellerden sayfanızı doğrulanmış simge talebine kavuşturacak.

Süreç nasıl ilerliyor?
Sayfanızı inceliyor ve doğrulanmış simge alabileceğine inanıyoruz.
Kendi açmış olduğumuz yurt dışı kaynaklı facebook kullanıcısına yönetici yetkisi veriyorsunuz.
Başvurunuzu dolu dolu yapıyoruz.
3 gün içerisinde cevabı facebook tarafından alıyoruz.
Ya rozetinize kavuşuyorsunuz ya da ücretinizi aynı dakika içerisinde iade ediyoruz.

Peki kimler bizimle iletişime geçsin?
Sayfasının etkileşimi çok iyi olan sayfa sahipleri.
Daha önceden reklam vermiş ve reklam vermeye devam eden sayfa sahipleri
Sanatçı ise iTunes'de albümü olanlar.
Oyuncu ise İMDB'de profili olanlar.
Yazarlar için Amazon sitesinde kitapları yayınlanmış olanlar.
Markalar için, marka tescil belgesi olanlar.

Başvuru ekranı SS olarak sizlere mail atıyoruz. Ve bekleme süreci başlıyor her sayfa için bir kere başvuru yapıyoruz ve ikinci başvuruyu yapıp sayfanızı spam verified konumuna düşürmüyoruz.

Detaylar için pm atınız

takiplekazancom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum ben sanatçıtım itunes ve bir çok yerde albümüm var web sayfamda var com.tr seninle iletişim kuralım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi